„Medipresa” platina tik teisingus leidinius, ne „Laisvą laikraštį”

laimonas blazinskas 603c99a2c68f2

laimonas blazinskas 603c99a2c68f2

Pasiūlius leidėjams, kurie leidžia žurnalą „Žmonės” ir platina Lidl tinkle, platinti ir „Laisvą laikraštį”, šie patarė kreiptis į leidinių platintoją bendrovę ‘Medipresą”. Šios įmonės vadovas, kažkoks Laimonas Blažinskas paprašęs atsiųsti kelis numerius, mums pranešė, kad „Laisvas laikraštis” yra priešiškas Lietuvos Respublikai.

Paprašytas netapatinti Lietuvos Respublikos ir LR Seimu, minėtas pilietis atsisakė toliau diskutuoti:

Vėliau paaiškėjo, kas tas Laimonas Blažinskas – buvęs ledų pardavėjas, kuris dabar mano, kad turi kvalifikaciją nuspręsti, kuris laikraštis geras, o kuris blogas : Naujasis įmonės vadovas Laimonas Blažinskas patirtį sukaupė prekybos ir distribucijos versle – vadovavo ledų verslui įmonėje AB „Pieno žvaigždės“, pardavimų skyriui UAB „Vikeda“, buvo UAB „Aibės mažmena” vadovu. Anot L.Blažinsko, pagridindiniai tikslai, kurių sieks kartu su komanda – sustiprinti UAB „Medipresa“ poziciją rinkoje ir plėsti atstovaujamų žurnalų bei knygų asortimentą.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/medipresa-vadovaus-laimonas-blazinskas-663-1463174?copied

 

blazins
blazins
Facebook komentarai
});}(jQuery));