skip to Main Content
MazdaKOERU

„Mazda“ siurprizas Frankfurte: „Koeru“

Hirošima / Leverkuzenas, rugpjūčio 7 d. Automobilių rinkos analitikai žino, kad „Mazda“ pastaruoju metu tuščių pažadų nedalija, todėl net į parodoms skirtus koncepcinius modelius žvelgiama rimtai. Tuo įdomiau pamatyti, kaip atrodys „Mazda Koeru“, kurio debiuto laukiama 66-ojoje tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte. Dar vienas miesto visureigis? Kol kas išplatintas tik pieštas eskizas lyg ir užsimena, kad miesto visureigis bus labai sportiškas.

MazdaKOERU

„Koeru“ – pavadinimas atspindintis „Mazda Motors Corporation“ lūkesčius ir siekius. Japonų kalboje šis žodis reiškia „viršyti“ ar „peržengti ribas“. Savo naujuoju visureigiu šis automobilių gamintojas siekia viršyti rinkoje įsitvirtinusius standartus bei peržengti lūkesčių ribas atsižvelgiant į automobilio valdymą, našumą ir bendrąją vertę.

 

Tiesa, naujasis „Koeru“ netaps naujos dizaino kalbos pranašu, nes net ir pieštose linijose aiškiai matomos judėjimo sielos – Kodo – dizaino linijos. Tiesa, elegantiško sportiškumo koncentracija koncepciniame modelyje, atrodo, pasiekė lig šiol nematytas ribas. SKYACTIV technologijos užtikrins dinamišką modelio valdymą, efektyvų degalų naudojimą bei saugumą nepakenkdamos „Mazda“ tikslui išlaikyti smagumo jausmą vairuojant.

 

Be „Mazda Koeru“, tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte „Mazda“ taip pat ruošia parodyti visą savo naujausios kartos modelių liniją. Viena iš šios linijos žvaigždžių taps naujasis rodsteris „Mazda MX-5”. Tarptautinė automobilių paroda vyks šių metų rugsėjo 17-27 dienomis.

 

Apie „Mazda Motor Corporation“

 

Japonijos automobilių koncernas „Mazda Motor Corporation“ savo veiklą pradėjo kaip kukli „Toyo Cork Kogyo Co. Ltd.“ bendrovė 1920 metais. Pirmąją transporto priemonę pagamino 1931 metais – tai buvo triratis prekių išvežiojimui skirtas motociklas. Pirmąjį automobilį „Mazda“ pagamino 1960-aisiais. 1967 metais pradėjo pirmojo automobilio su rotoriniu varikliu gamybą. Šiuo metu gamina lengvuosius ir komercinius automobilius bei jų komponentus trijose gamyklose Japonijoje, taip pat JAV, Kinijoje, Taivane, Tailande, Filipinuose, Zimbabvėje, Pietų Afrikos Respublikoje, Ekvadore ir Kolumbijoje. Koncerne dirba daugiau nei 38 tūkst. žmonių, jo pardavimai viršija 77 mlrd. litų.

 

Apie „Inchcape Motors“

 

„Inchcape Motors“ yra įgaliotasis „Mazda“ atstovas Lietuvoje.

 

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

 

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu.  „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));