skip to Main Content

 „Lords LB Special Fund I“ vystys A klasės biurų pastatą Konstitucijos pr. Vilniuje

Nekilnojamojo turto investicinis fondas „Lords LB Special Fund I“ 64 arų sklype Konstitucijos prospekte Vilniuje statys A klasės biurų verslo centrą. Fondas į naujo pastato vystymą planuoja investuoti virš 40 mln. eurų.

Pastatą projektuoti tiesioginės apklausos būdu pasirinktas architektas Remigijus Bimba ir jo grupė. Lietuvoje labiausiai žinomi yra architekto įgyvendinti „Vilniaus vartų“, „Premium“ verslo centro, „Domus galerija“ biurų ir mažmeninės prekybos centro projektai.

„Lords LB Special Fund I“ vystys išskirtinį verslo centro projektą, todėl glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos architektų sąjunga ir Vilniaus miesto savivaldybe. Mūsų tikslas – Vilniuje, taip vadinamajame Naujajame miesto centre, sukurti modernų A klasės verslo centrą, kuris darniai įsilietų į Vilniaus, kaip sparčiai modernėjančio didmiesčio, vystymo viziją. Architektų sąjungos ekspertų grupei pateikėme būsimo projekto vizijas ir koncepcijas, kartu bendradarbiaudami išgryninsime projektą, kuris bus patrauklus Vilniaus miestui, architektų bendruomenei ir būsimiems nuomininkams“, – apie projektą pasakoja „Lords LB Asset Management“ direktorius Domas Kačinskas.

Lietuvos architektų sąjungos pirmininkas Marius Šaliamoras teigia, kad dirbdama su šiuo projektu Sąjunga pasitelks ir užsienio ekspertus. „Mes džiaugiamės, kad „Lords LB Special Fund I“ siekia architektūros kokybės ir atsižvelgia į Vilniaus miesto architektūrinio vientisumo koncepciją. Todėl Lietuvos architektų sąjunga ne tik teiks savo ekspertinius vertinimus, bet ir viešins projektą, ragins kuo daugiau specialistų teikti savo siūlymus, kad naujasis statinys darniai įsilietų ir į Naujojo miesto centro, ir į Senamiesčio panoramą“, – sako M. Šaliamoras.

„Lords LB Special Fund I“ yra uždaro tipo informuotiesiems investuotojams skirtas nekilnojamojo turto investicijų fondas, į jį investavo Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonės ir privatūs investuotojai. Fondą patikėjimo teise valdo investicijų valdymo bendrovė „Lords LB Asset Management“.

„Lords LB Asset Management” nuo 2008 m. paslaugas teikia instituciniams ir privatiems investuotojams. Bendrovė valdo septynis nekilnojamo turto ir du privataus kapitalo investicinius fondus, kurių bendra valdomo turto vertė siekia daugiau nei 198 mln. eurų. „Lords LB Asset Management” veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, audituojama „PwC“ ir „KPMG“. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank” bankai. „Lords LB Asset Management” akcininkai yra trys asmenys ir jų valdomos įmonės: 47 proc. akcijų priklauso Mindaugui Marcinkevičiui, 44 proc. – Andriui Stonkui ir 9 proc. – Antanui Vainauskui.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));