LR policijoje plinta sovietinis banditizmas

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gn_5qfYyoXY

Pareigūnai Vilniaus centre , taip uoliai iš aukščiau gaunamus nurodymus BET KOKIA KAINA vykdo, taip meluoja, taip piliečių teises ir Konstituciją akivaizdžiai pažeidinėja ,kad ,regis, mes gretai jau gyvensim kaip Putino Rusijoje… O už mojavimą trispalve bei žvakučių deginimą sodins į kameras ir kalėjiman sodins…
Lietuvą ,su mūsų nebyliu baimingu sutikimu, smaugianti oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka (ONS), nuo kurios veikimo jau pabėgo milijonas,vis labiau daro mafijine, kriminaline teritorija, kurioje galioja tik valdžiažmogių ir pareigūnų jėga ir neslepiamas melas…
Jei Paryžiaus policija taip banditiškai vykdytų Makrono valią,kaip Vilniuje Šimašiaus valią, tai kitą dieną ten jau vyktų dešimtatūkstantinės demonstracijos ir lėktų daugelis iš kėdžių..
Vilniečiai,i šrinkę liberastus ir Šimašių ,jūs tapote kriminalinio režimo keliu einančios degraduojančios valdžios bendrininkais… Tas jūsų dorovinis ir protinis aplaidumas rinkimuose , išvirsta į jūsų atsakomybę už banditiškai besielgiančių , šios patriotiškos mokytojos atžvilgiu, meluojančių policininkų -stribų veiksmus…
Demokratinėje šalyje,tarkim JAV ,tokie stribiški ,piliečių teises pažeidinėjantys pareigūnai lėktų iš tarnybų.Ten yra renkami šerifai, renkami teisėjai, pris. teismai ir pil. teisių gynimas..Pas mus-kriminalinio putininiško režimo stiprėjantis klonas, kuris baigsis net simbolinio valstybingumo krachu..Tylėsim, kol ne mus ,aiškiai neteisėtai- iš galios pozicijų, tampo ,ar veiksim susibūrę.???..Kam skambina šitie ,apie įteisintą banditizmą, pranešantys varpai?
A.Karčiauskas

 

Jurga Lago

Alio.

Kaip jūs ten, Lietuvoje?
Man paskutiniai įvykiai skamba pavojingai, kaip Australijos gaisrai. Juos užgesins, o čia kas? ?‍♀️

Dėl 4 žmonių net 3 policijos ekipažai?

Ar valstybė netampa mums pažįstamu monstru? ? Tik apsiginklavusiu naujesnėmis technologijomis? Ar žmonėms, kurie drįsta kalbėti, mėgsta laisvę (tokiems kaip aš pvz.) dar nėra pavojinga dirbti, grįžti ir visaip gatvėmis vaikščioti? Aš realiai tikrai esu pavojaus zonoje, nes labai nemėgstu prievartos, kolektyvinės šyzos ir lindimo į mano erdvę. Tam visada priešinuosi.

Sausio 3 d. apie 18 val. Vilniuje, ties Neries ir Vilnelės santaka, prie Taikomosios dailės muziejaus, keli lietuviai atėjo pagerbti diplomato Kazio Škirpos. (Būtent šis žmogus pirmąkart išdrįso Gedimino bokšte iškelti mūsų trispalvę). Čia jie sulaukė netikėto policijos pareigūnų dėmesio: 3 policijos ekipažai ir Vilniaus viešos tvarkos tarnyba atskubėjo malšinti vos 4 žmonių, kurie tenorėjo uždegti žvakes plk. K. Škirpai pagerbti.

WTF?

Po bendravimo su policija viena iš ten buvusiųjų – Astra G. Astrauskaitė buvo sulaikyta, jos vėliava atimta, o pati moteris grotuotoje policijos automobilio bagažinėje, kartu su koviniais šunimis nuvežta į policijos nuovadą. Ten smurtauta. Neleista skambinti advokatui ir šeimai. Po policijos apklausos A. G. Astrauskaitė atsidūrė ligoninėje, medikai patvirtino fizinį smurtą, o jos Lietuvos vėliava buvo atimta.

Čia jums taip yra OK?
Čia dabar taip gyvensit? ? Ir čia dabar bus tokia modern Lithuania? Čia taip gyvens mūsų močiutės, mamos ir vaikai?

Sorry, bet šįkart stiklinę įžiuriu pusiau tuščią. Valstybės per daug mūsų gyvenime – kasdien jos vis daugiau.Tą jau suvokiam, bet šitas atvejis visgi pramuša dugną ir nebyliai liudija nebe saugumą, o pavojų. Ar eidama į gatvę su trimis draugėmis privalau neštis pasą? O jeigu vilkėsiu lietuviškais marškinėliais rizikuoju dar labiau? ?

Tokia valstybė yra vagis, lupanti mūsų pinigus, lendanti vis arčiau, vis giliau ir atidžiau į mūsų gyvenimus.

Detalesnį straipsnį įkelsiu prie komentarų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));