„Litectus“ aukcione sklypų masyvų kaina išaugo beveik dvigubai

Litectus

Litectus

„Litectus“ aukcione sklypų masyvų kaina išaugo beveik dvigubai 

 

Š. m. gruodžio 13 d. vykusiame UAB „Litectus“ nekilnojamojo turto aukcione, kurį organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto bendrovė „Newsec“, buvo parduoti visi 7 pirkėjams pasiūlyti gyvenamosios paskirties sklypų masyvai Klaipėdos rajone ir Palangoje. Aukciono metu septynių sklypų masyvų kaina vidutiniškai išaugo 81 proc.

Litectus

Pradinė sklypų kaina su PVM siekė 204 tūkst. Eur, galutinė – 369 tūkst. Eur. Aktyviausiai pirkėjai varžėsi dėl 37 sklypų masyvo Grabiuose, užimančio 1000 arų plotą – jo pardavimo kaina išaugo daugiausiai – net 167 proc. ir pasiekė 81 tūkst. Eur. 

 

„Vyrauja nuomonė, kad už Vilniaus ir Kauno ribų investicijos į NT yra sustojusios, tačiau susidomėjimas aukcionu parodė, kad investuotojai teigiamai vertina Klaipėdos regiono perspektyvas. Sklypų masyvai įsikūrę 10-15 kilometrų nuo Klaipėdos miesto centro, o dalis jų jau turi net statybos leidimus – tai puikios vietos gyvenamojo būsto vystymui, todėl įsigijusieji masyvus turėtų būti patenkinti investicija. Aukciono sėkmę lėmė efektyvi pardavimų ir rinkodaros strategija, leidusi pasiekti tikslinę pirkėjų grupę ir motyvuoti juos įsigijimui“, – sako „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė Jurgita Šilaikytė.

 

Aukciono metu taip pat parduoti sklypų masyvai Dargužių kaime, Palangoje, Baukštininkuose ir Radailiuose. Mažiausia aukcione siūlomo aro pradinė kaina siekė vos 15 Eur be PVM. Anot „Litectus“ Pardavimų skyriaus vadovo Tado Armono, mažiausias sklypų masyvo kainos prieaugis sudarė 44 proc.

 

„Masyvai buvo sudaryti iš daug sklypų, mažiausiame antrajame Grabių masyve buvo 8 masyvai, o didžiausiame Radailių – 76. Aukciono rezultatai parodo, kad toks pirkimo modelis investuotojams yra itin patrauklus “, – sako T. Armonas. 

 

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec” aukcionus taip pat organizuoja tokioms įmonėms, kaip: AB „Lietuvos paštas“, AB „Telia“, AB „Televizijos ir radijo centras“ bei UAB „NT Valdos“ (įmonė priklausanti „Lietuvos energijos“ grupei).

 

Apie „Newsec“

 

„Newsec“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse bei teikianti plataus spektro paslaugas. Įmonė tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose,  teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkauja nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė tai pat atlieka rinkos tyrimus ir analizę, teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų darbo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat  yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė. Bendrovė šiuo metu vienija 41 biurą Šiaurės Europoje, kuriuose dirba daugiau 1700 darbuotojų.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));