skip to Main Content
Lietuvos vandenlenčių čempionatas įsibėgėja: sportininkų lygis kyla

Šeštadienį vykęs „Betsafe Lietuvos Wake čempionato 2017“ pirmasis etapas Marijampolėje  sulaukė net 50 dalyvių. Dalyviai rungėsi keturiose grupėse – vaikų, moterų, vyrų profesionalų ir vyrų mėgėjų. Įvykęs vandenlenčių čempionato pirmasis etapas patvirtina, kad vandenlenčių sportas tarp entuziastų ir profesionalų Lietuvoje yra itin populiarus.

Vyrų mėgėjų turnyre geriausiai pasirodė Almantas Rastenis, o profesionalų pirmos grupės nugalėtojas – Armandas Selvenis. Vaikų turnyrą nugalėjo Benas Bložė, moterų turnyre geriausius rezultatus demonstravo Agnesė Šatavičiūtė.

„Prognozuojame, kad likusiuose čempionato etapuose dalyvaus dar daugiau dalyvių. Sulaukėme daug naujų veidų, o tai rodo, kad vandenlenčių sportas Lietuvoje įtraukia vis daugiau entuziastų. Džiaugiamės, kad Lietuvos čempionate jėgas išbando ir nepatyrę, mėgėjai sportininkai“, ­– teigė „Betsafe Lietuvos Wake čempionato 2017“ atstovė Agnė Šimanskytė. Pasak jos, vandenlentininkų bendruomenės vizija – toliau puoselėti bei populiarinti šio sporto kultūrą Lietuvoje bei turėti savo atstovus Europos čempionatuose. 

Šeštadienį vykęs „Betsafe Lietuvos Wake čempionatas 2017“ Marijampolėje, „Splash Miami“ vandenlenčių parke – pirmasis iš trijų šią vasarą čempionato etapų.

Baltijos šalių vandenlenčių sportas sparčiausiai vystosi Lietuvoje

Profesionalų grupės pirmosios vietos laimėtojas, dalyvaujantis antrus metus iš eilės, teigė, kad šiais metais susirinkę dalyviai – labai stiprūs bei gerokai patobulėję po praeitų metų vykusio čempionato.

„Smagu, jog net ir mažesni miesteliai sugeba suburti nemažai žiūrovų. Džiaugiuosi, jog šiais metais varžybos yra transliuojamos internete ir žmonės, negalėję atvykti stebėti gyvai, vis tiek turi galimybę tai stebėti“, – įspūdžiais dalijosi A. Selvenis.

Pasak atleto, turėdamas laisvo laiko visada stengiasi jį išnaudoti treniruotėms ir pats pastebi, kad nuolat auga besivaržančių sportininkų kiekis. „Varžybų metu įgaunama patirtis yra neįkainojama ir nuolat priverčia tobulėti bei siekti geresnių rezultatų. Lietuvos čempionatas nėra išimtis, todėl manau kitais metais tikrai jame dalyvausiu“, –­ teigia A. Selvenis.

Sportininkas atkreipia dėmesį, kad Lietuvoje sąlygos taip pat labai geros. Prie šio sporto populiarumo prisideda vis daugiau atsirandančių vandenlenčių parkų Lietuvoje.

„Tarp Baltijos šalių vandenlenčių sportas sparčiausiai vystosi Lietuvoje, ir tai byloja parkų bei sportininkų kiekis bei kokybė“, – teigia sportininkas. Šiandien parkų Lietuvoje yra daugiau nei 30. Šiam sportui populiarėti padeda ir rėmėjų parama.

„Didžiausia Baltijos šalyse lošimų bendrovė „Betsafe“ rūpinasi ir skatina aktyvų laisvalaikį. Džiaugiamės galėdami remti ir populiarinti vandenlenčių sportą Lietuvoje ir prisidėti prie sportininkų lygio auginimo“, – teigė „Betsafe“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje Andrius Lapienis.

2016 metais čempionate visuose etapuose kartu sudėjus dalyvavo 97 dalyviai. Antrasis „Betsafe Lietuvos Wake čempionato 2017“ etapas vyks liepos 29 d., Kauno vandenlenčių parke „DOCK7“.

 
PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : GIEDRĖ SANKAUSKAITĖ, EURO RSCG PR
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));