Lietuvos vadovai sutarė, kad Kaliningrado blokados klausimu idiotais apsimetinės iki galo

lyderiulyderiulyderiai 01 1

lyderiulyderiulyderiai 01 1

Lietuvos vadovai sutarė, kad Kaliningrado blokados klausimu idiotais apsimetinės iki galo

Paskelbta: 2022-06-27 10:07 Autorius: ekspertai.eu

Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda birželio 27 d. su kitais šalies vadovais aptarė kilusią įtampą dėl Europos Sąjungos (ES) sankcijų Kaliningrado tranzitui įgyvendinimo.

„Kaip po susitikimo žiniasklaidai sakė prezidento patarėjas Kęstutis Budrys, kad susitikime buvo konstatuota, jog Lietuva nuosekliai siekė, siekia ir sieks sankcijų Rusijai įvedimo“, – skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Lietuvos vadovai sutarė, kaip reaguos į EK siūlymus dėl tranzito“, cituojant naujienų firmą BNS.

Pasak G. Nausėdos patarėjo, Europos Komisija gyrė Lietuvą, kad sankcijų klausimu viską daro teisingai ir skrupulingai ir neleidžia Rusijai sausuma (tranzitu per Lietuvą) gabenti prekių į Rusijos teritoriją.

„Taip pat tas sankcijas nuosekliai įgyvendins, konsultuodamasi su Europos Komisija, jeigu iškyla klausimų dėl įgyvendinimo būdų ir formų. Būtent to siekdama Lietuva ir konsultavosi su EK prieš gaudama dar balandžio mėnesį paaiškinimą, kai turėtų būti įgyvendinamas ketvirtas sankcijų paketas. Tokį išaiškinimą – gaires gavo. Ir tai, kaip Lietuva įgyvendino šias gaires, sankcijas, esame ne kartą buvę patikinti ir EK, kad tai darėme teisingai ir skrupulingai. Tokios nuostatos laikysimės ir ateityje“, – papasakojo G. Nausėdos patarėjas.

Jis taip pat pabrėžė, jog Lietuva nei ketino, nei svarsto nei idėjų turi „įvedinėti Kaliningrado“ blokadą.

Ekspertai.eu primena, kad pasaulyje į visą šią susiklosčiusią situaciją žiūrima kitaip, negu pasakoja Lietuvos vadovai ir jų patarėjai. Lietuva, kuri iki šiol turėjo, švelniai tariant, prastą reputaciją, dabar tiesiog veidu atsigulė į savo išmatų duobę ir dar bando visu tuo dvokiančiu turiniu ištepti visus aplinkinius.

Vakaruose nerimaujama, kad Lietuvos savivaliavimas – Rusijos tranzito į Kaliningradą blokavimas – gali išprovokuoti plataus masto tiesioginį konfliktą tarp NATO ir Rusijos.

Susiję:

Nausėdos dešinioji ranka Lietuvos gyventojus perspėjo – reikia veržtis diržus ir ruoštis ilgam karui  

nausedos vyrukas

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));