Lietuvos teritorijoje šeimininkauja elitiniai pedofilai – štai ir visa valstybės nesėkmių priežastis

ziurke

ziurke

Lietuvos teritorijoje šeimininkauja elitiniai pedofilai – štai ir visa valstybės nesėkmių priežastis

Paskelbta: 2020-07-28 08:46 Autorius: ekspertai.eu

Susipažinus su LR vyriausybės pateiktu dokumentu Jungtinėms Tautoms, dėl tarptautinėje paieškoje esančios Deimantė Kedytės, tvirtinasi niūriausia prognozė, kuri kažkada atrodė tik kaip sąmokslo teorija – Lietuvos teritorijoje šeimininkauja elitiniai (vietos mastu) pedofilai, kontroliuojantys visas jiems reikalingas valstybines ir ne tik valstybines institucijas.

Ištrauka iš liepos 27 d. ekspertai.eu laidos „Aktualus skambutis“, kurioje savo įspūdžius išdėstė advokatas profesorius Stanislovas Tomas.

„Aš irgi abejojau sąmokslo teorijom, kad pedofilai valdo valstybę. Bet kai pažiūri jų reakciją… Kaip kitaip paaiškint?“, – teigia teisininkas.

O dabar prisiminkime, kaip 2012 m. kovo 23 d. valstybės vardu buvo panaudotas fizinis ir psichologinis smurtas prieš Deimantę Kedytę ir jos artimuosius:

Vėliau, likus kiek daugiau negu savaitei iki galutinio Deimantės Kedytės pagrobimo tų pačių metų gegužės 17 d., Kauno centro poliklinikų specialistai surašė kategoriškas medicinines išvadas, dėl mergaitės sveikatos būklės.

Šiame medicinos dokumentų išraše sakoma:

„• Mergaitės psichikos būklė pakito po kovo 23 d. patirtos fizinės ir emocinės prievartos, netikėtai bandant paimti iš senelių namų, kuriuose vaikas auga kelerius paskutinius metus. Mergaitė aktyviai priešinosi, klykė. Fizinė prievarta taikyta ir prieš svarbius pacientei asmenis.

• Simptomai išryškėjo per porą savaičių nuo traukuojančio įvykio ir tebesitęsia, praėjus pusantro mėnesio po jo.

• Pacientė tapo nerimastingesnė, baimingesnė, mažiau aktyvi, vengia tam tikrų veiklų, kuriomis labai domėjosi iki įvykio, pvz. važinėtis dviračiu, riedučiais. Bijo miegoti viena.

• Stebimo ūmios baimės reakcijos, kai mergaitė sustingsta, įsitempia, pradeda baimingai dairytis, įtarusi, kad ateina žmonės.

• Patirta psichinė trauma kartojasi baisiuose sapnuose, kuriuose vaiką bando paimti apsauginis.

• Mergaitė vengia kalbėti apie traumuojančią situaciją, verčiau sutinka parašyti.

• Pacientė vengia situacijų, susijusių su įvykiu, vengia viena vaikščioti per kiemą, priartėti prie apsauginių posto (su kitais žmonėmis po kiemą vaikšto, žaidžia su vaikais „klases“).“

„Anksčiau išdėstyti duomenys leidžia diagnozuoti: F43.1 (Potrauminio streso sutrikimas)“, – konstatuojama medicinos dokumentų išraše (plačiau apie diagnozę F43.1 galima paskaityti ČIA).

Toliau dokumente rašoma:

„Kadangi pacientės būklė stabilizavosi, mergaitė pakankamai komfortiškai jaučiais savo įprastinėje aplinkoje, gerai sutaria su namiškiais, turi sąlygas mokymuisi ir fiziniam, meniniam ugdymui, turi sąlygas bendrauti su bendraamžiais ir noriai bendrauja, bei yra sąlygos ambulatoriniam gydymui ir stebėjimui, šiuo metu stacionariam gydymui indikacijų nėra.

Rekomenduojamos traumos įveikimo priemonės:

• Griežtai vengti traumuojančių situacijų, ryškesnio aplinkos, prižiūrinčių žmonių pasikeitimo. Kategoriškai neleistinas fizinės-emocinės prievartos naudojimas.

• Laikytis optimalios dienotvarkės: pakankamai fizinio krūvio, buvimo lauke, pilnavertės mitybos ir miego.

• Tęsti ugdymą ir lavinimą pagal mokyklinę programą bei savo pamėgtus užsiėmimus, kaip muzikavimas ir kt. saugioje aplinkoje.

• Tęsti bendravimą su bendraamžiais draugais ir sudaryti sąlygas tolimesniam bendravimui.“

Šį dokumentą pasirašė Psichikos sveikatos centro vadovė Vida Matulionienė, vaikų ir paauglių psichiatrė Vitalija Kaminskienė ir medicinos psichologė Daina Taparauskienė (su dokumento kopija galima susipažinti ČIA).

Kas netrukus, 2012 m. gegužės 17 d. akstyvą rytą atsitiko, taip pat nepamirškime:

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));