Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl numatomų svarstyti antikonstitucinių įstatymų

seimusajudis

seimusajudis

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl numatomų svarstyti antikonstitucinių įstatymų

 

Pareiškimas dėl numatomų svarstyti antikonstitucinių įstatymų

2022 m. kovo 14 d.

 

Prasidėjusioje Seimo pavasario sesijoje planuojama patvirtinti Konstituciją pažeidžiančią „partnerystę” ir ratifikuoti Stambulo konvenciją, priimti narkotikų dekriminalizavimo įstatymą. Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymą, kuris draudžia skleisti Konstitucijai prieštaraujančią šeimos sampratą, kurio valdantieji ir šiaip nesilaikė, numatoma „pataisyti” ir genderistinė propaganda liesis laisvai.

Tai dar vienas bandymas pažeisti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir diskriminuoti kiekvieną Lietuvos šeimą, kiekvieną vaiką, kiekvieną pilietį, uždraudžiant auklėti savo vaikus pagal savo dorovinius ir religinius įsitikinimus. Iš neteisės negali kilti teisė, pažeidžiant Konstituciją negali būti priimti teisėti įstatymai.

Toliau bus skaldoma ir supriešinama visuomenė, keliamas nepasitikėjimas valdžia ir jos institucijų veiksmais, tai palies kiekvieną šeimą, kiekvieną Lietuvos pilietį, visų mūsų gerovę, buitį ir ateitį. Tokie valdančiųjų veiksmai pavojingi, nes propaguoja karą šalies viduje, tarp mūsų.

Apie šiuos pasiūlymus teikiančių Seimo narių moralę, pamatinių valstybingumo vertybių supratimą ir esamos pavojingos situacijos suvokimą nėra net ką ir kalbėt. Visuotinio pavojaus valstybei akivaizdoje panieka didžiajai daugumai Lietuvos Respublikos piliečių ir visuomenės valios nepaisymas kelia įtampą valstybėje ir grėsmę nacionaliniam saugumui. Prasidėjus karui tolesnis visuomenės skaldymas ir supriešinimas yra antivalstybinis ir nusikalstamas.

Lietuvos šeimų sąjūdis:

  1. Reikalauja Lietuvos Respublikos Seimo išbraukti iš darbotvarkės antikonstitucinio „partnerystės” įstatymo, Stambulo konvencijos ratifikavimo, Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo, kuriuo draudžiama skleisti Konstitucijai prieštaraujančią šeimos sampratą, pakeitimo ir narkotikų dekriminalizavimo įstatymų projektus.
  2. Kreipiasi į Lietuvos Respublikos Prezidentą viešai išreikšti savo poziciją šiuo klausimu ir sustabdyti valstybei pavojingus Seimo narių veiksmus.
  3. Kviečia visus Lietuvos Respublikos piliečius, opozicines partijas, šeimų organizacijas ir asociacijas palaikyti šį pareiškimą ir reikalauti iš Seimo narių nesvarstyti visuomenei nepriimtinų ir kiršinančių įstatymų.

 

Lietuvos šeimų sąjūdis

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));