„Lietuvos paštas” pasisavino vyriausybės leidėjams skirtas lėšas padengti leidinių pristatymo išlaidas

Asta-Sungailiene_01

Asta-Sungailiene_01

Nors Vyriausybė dar birželio pradžioje skyrė 597.000 Eur ir kompensuos 2 mėn. leidėjų periodinių leidinių pristatymo išlaidas kaimo vietovėse ir miestuose, tačiau nė vienas leidinys iki šiol nėra gavęs nė cento – pinigų neperveda „Lietuvos paštas”.

„Žinome ir suprantame, kad periodinių leidinių leidėjai prasidėjus karantinui tapo pažeidžiami, susidūrė su nežinomybe, ar sugebės išlikti šiais sudėtingais laikais. Tikime, jog kompensuodami leidinių pristatymo išlaidas prisidėsime prie jų gyvavimo“, – išplatintame pranešime sako susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič.

 

Susisiekimo ministerija su Lietuvos paštu pasirašė sutartį, kuria remiantis periodinių leidinių leidėjams nuo kovo 1 d. iki balandžio 30 d. bus kompensuotos išlaidos už leidinių pristatymą.

Ministerija leidėjus ragina kreiptis į Lietuvos paštą, kad būtų kuo greičiau pasirašomos sutartys, kurių pagrindu Lietuvos paštas atsiskaitys su jais.

Minėtos lėšos yra skiriamos įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

Leidėjai ne kartą prašė valstybės paramos periodinių leidinių pristatymui.

Plačiau: https://www.vz.lt/rinkodara/medijos/2020/06/05/skyre-parama-leidejams-kompensuos-platinimo-islaidas#ixzz6SMCkIKNv

Facebook komentarai
});}(jQuery));