Vaikai – tautos tradicijų perėmėjai. Tačiau mūsų gyventojus pasiekia žinios, kad valstybės vardu iš šeimų atiminėjami vaikai

Lietuvos konservatorių pozicija atiminėjamų vaikų klausimu aiški

 

Vaikai – tautos tradicijų perėmėjai. Tačiau mūsų gyventojus pasiekia žinios, kad valstybės vardu iš šeimų atiminėjami vaikai.

 

Besikurianti Lietuvos konservatorių partija rekomenduoja išklausyti signataro Rolando Paulausko įžvalgas dėl Vaiko teisių apsaugos įstatymo. Buvęs valstybės kūrėjas aiškia argumentų kalba atskleidžia Įstatymo trūkumus ir esmines strategines politikos problemas, ryškėjančias liberaliose visuomenėse. Labai neatsakinga, kad Lietuvos nacionalinė televizija eliminuoja požiūrių įvairovę ir tokių pasisakymų netransliuoja. Juk skirtingos nuomonės sudarytų galimybę rastis sveikai diskusijai ir tai būtų naudinga visiems. (https://www.youtube.com/watch?v=b14xsseppTs)  

 

Lietuvos konservatoriai pritaria reikalavimams išsamią statistiką apie valstybės perimtus ir globėjams perleistus vaikus paskelbti viešai  bei dėkoja Seimo nariams Mindaugui Puidokui, Kęstučiui Bacvinkai, Rimantui Dagiui, Zbignevui Jedinskiui, Rimai Baškienei, kandidatui į Lietuvos prezidentus Nagliui Puteikiui, kitiems politikams, išreiškusiems abejones dėl tokio įstatymo ir prisiėmusiems atsakomybę. (http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/rimantas-dagys.-ka-reiskia-lygiu-galimybiu-kontrolieres-agnetos-skardziuvie/spausdinti)

 

Lietuvos konservatoriai pritaria signataro Zigmo Vaišvilos bei jo bendraminčių lapkričio 14 dienos kreipimuisi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašant atšaukti kontraversišką kažkodėl vieno vaiko vardu vadinamą įstatymą bei pradėti parlamentinį tyrimą, kuriuo būtų išsiaiškinta, kas labiausiai suinteresuotas tokio įstatymo atsiradimu. Ne mažiau svarbu atsakyti, kur šiuo metu yra visi tėvams negrąžinti vaikai – ar jie Lietuvoje, kur ir kokiomis sąlygomis gyvena, kokia jų sveikata.

 

(https://www.youtube.com/watch?v=PPG07erPFk4) 

 

Daug teisinio pobūdžio klausimų iškilo po tarptautinio lygio Lietuvos advokato, profesoriaus Stanislovo Tomo komentarų apie Lietuvoje taikomą praktiką vaikų neatiduoti artimiausiai aplinkai – močiutėms, tetoms, pusbroliams ar net krikšto mamoms. Kodėl valstybė skiria tikrai dideles pinigų sumas globėjams, kurių nepažįsta ir galbūt bijo vaikai, vietoj to, kad stiprintų šeimas ir gimines, sudarydama sąlygas vaikui likti su giminaičiais? Argi piniginė parama jiems nebūtų geresnis indėlis į mūsų tradicijų ir papročių puoselėjimą, išsaugant stiprius giminystės saitus, skatinant atsakomybę už kraujo ryšiais ar bažnytiniais įsipareigojimais susijusius žmones? (nuo 9 min. 47 sek. https://www.youtube.com/watch?v=ck2X1orOUtE)

 

Ir nors Lietuvos konservatoriai kritiškai vertina TS-LKD vadovo Gabrieliaus Landsbergio paniekinančius pasisakymus apie bendrapartiečius, nepritariančius Vaiko teisių apsaugos įstatymui, bet laiko įžvalgiu partijos garbės pirmininko Vytauto Landsbergio kvietimą vaiko gerovės reformatoriams geriau pasirūpinti vaikų apsauga nuo tvirkinimo ir pedofilijos verslo. Vertėtų išgirsti ir patriarcho žodžius apie veidmainystę. (https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/232537/prof-v-landsbergis-turime-puoseleti-lietuvos-patraukluma-kad-zmones-noretu-cia-grizti) 

 

Aiškios pozicijos lauktume iš Europos komisaro Vytenio Andriukaičio, ypač dabar, kai socialdemokratai jį pasirinko kandidatu į prezidentus. Buvęs prezidentas Rolandas Paksas savo žodį tarė apie skurstančius vaikus, pagarba jam, tačiau būtų gerai išgirsti ir nuomonę apie atiminėjamus vaikus. (http://www.paksas.lt/ginklai-vaiku-skurdo-saskaita-atsikvosekite/)

 

Visi klausimai, kuriuos užduoda Tauta, nes Lietuvos valstybę kuria Tauta ir suverenitetas priklauso Tautai, turi būti atsakyti. Juk niekas negali kėsintis į konstitucinę santvarką, kitaip Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis. Dabar labai aiškiai matyti, kad jau buvo pasikėsinta į Konstitucijos 20, 21, 22, 24, 26, 31, 38, 39, vadinasi, ir 7, straipsnius. Taigi Tauta turi teisę reikalauti teisinės atsakomybės už visus Konstitucijos pažeidimus.

 

(Taip pat pridedama fotografija iš lapkričio 25 d. prie Seimo vykusio mitingo „Stop nepagrįstam vaikų paėmimui ir barnevernet principams Lietuvoje!“ fotografija)

 

Lietuvos konservatorių partijos (LKP) iniciatyvinės grupės vardu 

organizacijos vykdančioji sekretorė Giedrė Astrauskaitė

 

P. S. Besiruošdami steigiamajam partijos suvažiavimui, prašome savo siūlymus, pastebėjimus, pastabas, kritiką ir informaciją apie tai, jog ketinate prisijungti prie partijos kūrimo, siųsti el. paštu lietuvoskonservatoriai@gmail.com (rašydami nurodykite savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis). Turite idėjų dėl partijos logotipo, devizo, minčių dėl internetinio portalo – taip pat rašykite nurodytu elektroniniu paštu. Nuoširdžiai dėkojame.

Facebook komentarai
});}(jQuery));