Lietuvos išgelbėjimo planas!

mesos

mesos

Janė ir Pranas

***Lietuvos išgelbėjimo planas!

 

mesos

Vakar vakarojome su norvegais ir pasakojome apie Lietuvos beviltišką padėtį. Paaiškinome, kad valdžia deda maximalias pastangas, jog gyvenimas gerėtų, bet kažkoks prakeismas viską apkeičia ir didėja tik kainos, o ne atlyginimai. Nors investuojami milijonai į kelius, visgi kažkoks prakeiksmas vėl atveria naujas duobes. Visi norvegai beviltiškai lingavo galvas, o vienas staiga atsistojo ir tarė: turiu Lietuvos išgelbėjimo idėją. Jums reikia pritraukti turistus iš viso Pasaulio ir tapti kone lankomiausia šalimi Žemėje. Tokiu būdu bus surinktas ne vienas milijardas į biudžetą ir netrukus žmonės atsigaus! Lietuvos gamta jūs nesužavėsite nieko, tad pamirškite plepalus apie ,,nuostabią Lietuvos gamtą”.
Jums reikia kaip Šiaurės Korėjai vilioti turistus tam, kad žmonės pamatytų tai, ko faktiškai niekur kitur nebepamysi.
1. Organizuoti turistinius žygius po kaimo barus. Tikrai nepaliks abejingų!
2. Vesti turistus į kaimo trobeles, kad pamatytų kokiom sąlygom žmonės gyvena.
3. Sudominti turistus lietuviška virtuve. Daugelis Pasaulio, tik pasakose yra girdėje apie košę verdamą kibire pastatytame ant pečiaus, o Lietuvoje tai kasdienybė. Nusidrieks turistų eilės, kaip prie Lenino mauzoliejaus! Taip pat turistus turėtų begalo dominti lietuviško delikateso ,,vėdarų” gaminimo ir valgymo ypatumai. Retai kur rasi tokią pramogą pažiūrėti, kaip žmogus valgo keptas tarkuotas bulves su šūdo kvapu.
4. Organizuoti turistinius žygius į kalėjimus! Tai ypač įdomi ekskursijos tema, kuri domintų kone kiekvieną. Kaliniai galėtų pardavinėti savo gamybos rankdarbius, kas reikštų jog prieš atvykstant turistams, jie koncentruotųsi į meną, į gamybą, taigi uždirbtų daug pinigų, kurių dėka išėję į laisvę galėtų pradėti galvoti kaip įsikurti. Legaliai, o ne nusikalstamais būdais. Šiandien 60% kalinių, išėjusių į laisvę, vėl grįžta už grotų. O ką daryti žmogui, kai jis sužlugdytas supuvusios teisėsaugos? Pasidomėkite, – kas antras žmogus sėdintis kalėjime yra absoliučiai nekaltas… Bet kadangi dėl savo priimtų sprendimų Lietuvos prokurorai ir teisėjai yra nebaudžiami, situacija tik prastėja. Pasauliui būtų tikra egzotika pamatyti kalinių situaciją, o dar labiau turistus trauktų galimybė pabendrauti su kaliniais ir sužinoti už ką ir kodėl jie papuolė į kalėjimą. Tai atneštų visuotiną naudą!
5. Organizuoti turistinius žygius į „nuostolingai” dirbančias valstybines ir nevalstybines įmones, tokias kaip šilumos, elektros, vandens, šiukšlių išvežimo tinklai, kelių tiesimo uabai ir t.t. tegul turistai pažiūri į nuo bado išpurtusius tų įmonių vadovų pilvus ir snukius. Argi ne nuostabi ir ne begalo patraukli idėja?!
6. Organizuoti turistinius žygius į mėsos fabrikus, kur gaminami valdžios palaiminti 2 ir 3 rūšies mėsos produktai. Retai kur šioje Žemėje rasime tokią mėsą, kuri skirstoma į rūšis ir vėliau „sušeriama” žmonėms. Pavyzdžiui Norvegijoje yra mėsa ir mėsos produktai skirti žmonėms ir skirti naminiams gyvūnams. Pas Norvegus, žmonėms skirti mėsos produktai negali būti skirstomi į kažkokias rūšis. Visiems bus įdomu pažiūrėti ką geba žmogus iš bado, – net kaulus su oda suvalgo…
7. Organizuoti turistinius žygius į vandens tiekimo įmones. Tikrai nepaliktų abejingų turistų tas tariamai „švarus” vanduo, kurį mes geriame iš čiaupo. Vien kvapas visiems išliktų atmintyje per amžius, o uodo trūklio ir kitos lervos, aplamai išverstų iš koto ir turistus viliotų it muses šūdas.
8. Pabaigoje būtina organizuoti turistinius žygius pas žurnalistus ir žymius žmones, kurie daug rašo ir plepa kaip viskas pas mus nuostabu. Bet šį žygį būtina organizuoti pačioje pabaigoje, kad turistai pasijustų tarsi psichiatrinėje ligoninėje. Juk net filmai apie psichiatrines ligonines nebereikalo kuriami. Mus traukia kitokį Pasaulį matantys žmonės!

Dalinkitės! Tai turi pasklisti plačiai po Lietuvą! Kas žino, gal jau kitais metais ši idėja bus įgyvendinta ir gyvensime kaip norvegai? Mums nereikia naftos, nes ir be naftos mes turime į valias stebuklų, kurie gali nešti milijardus iš smalsių turistų.

Jei liko kas nors nepaminėta, kas gali Lietuvą padaryti dar patrauklesne turistams, parašykite tai komentaruose! Vienykimės! Tik vienybė gali išgelbėti mus nuo skurdo!

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));