Lietuvos bybianosių prezidento interviu patvirtino – psichinė negalia stipriai progresuoja

oodhfih.jpg
Lietuvos bybianosių prezidento interviu patvirtino – psichinė negalia stipriai progresuoja
Paskelbta: 2021-11-01 21:21 Autorius: ekspertai.eu
Nepriklausomas Žmonių partijos portalas Vėlinių proga publikavo interviu su Lietuvos vadovo titulo siekiančiu, Žmonių partijos patriarchu, pačiu garsiausiu šalies bybianosiu Vytautu Landsbergiu.

Interviu patvirtino faktą, kad vyriškiui vis stipriau progresuoja psichinė negalia, tačiau senolis iki šiol artimos aplinkos yra be saiko tąsomas po įvairias televizijas ir leidinius, siekiant, kad kuo riebiau nusišnekėtų.

„Vakcinų atsisakiusi visuomenės dalis, anot profesoriaus Vytauto Landsbergio, pasirinko savižudybės kelią. Politikas Delfi TV laidoje „Iš esmės“ viešai kritikuoja ne sprendimą žengti norimu taku, o atsakomybės jausmo dėl būsimų pasekmių trūkumą: asmenis, raginančius vengti skiepų, įvardija kaip valstybės „kenkėjus“, – skelbiama publikacijoje „Vytautas Landsbergis: kovodamas su natūralia nelaime, susiduri su savo vidine nelaime, kai dalis tavo tautos kovoti nenori“.

Landsbergis atskleidė, kad žudytis turi teisę kiekvienas.

„Gali nusižudyti, turi teisę – niekas nedraudžia. Bet jeigu eini nusižudyti, kad dar ir kitus patrauktum, čia jau nelabai gerai“, – samprotavo visos Lietuvos vadovu save matantis aktyvistas.

V. Landsbergis pasiūlė finansinę inovaciją – „kategoriškai prieš skiepus nusiteikę žmonės turėtų iš anksto sumokėti už galimų laidotuvių išlaidas: jeigu jos neįvyktų, pinigai būtų grąžinti“.

„Galėčiau pasiūlyti, kad kiekvienas, kuris atsisako skiepytis, įneštų savo įnašą kaip tam tikrą karstelio mokestį, – kad, kai aš numirsiu, esu susimokėjęs, neužgriūsiu valstybei su savo karstu, kad dar ir palaidotų. Nuėjau tuo keliu, žinau, kad turiu daug daugiau galimybių susirgti ir numirti, bet aš esu išdidus, kad einu tuo keliu. Jei nesusirgsi, nemirsi – bus grąžinta, niekas neatims. Bet kodėl negalėtume iš karto susimokėti už savo durniaus karstą?“, – iškėlė klausimą bybianosių lyderis.

Tarybinio profesoriaus nuomone, tikslingai prieš skiepus visuomenę kurstantys bei baimę sėjantys asmenys yra „kenkėjai“, kurie turėtų būti drausminami pagal baudžiamąjį kodeksą, o valstybės lyderiams derėtų skleisti aiškią žinią – „žmonės, skiepykitės“.

„Agitatoriai prieš skiepijimą tikrai tą daro tyčia – čia yra dirbtinis skiepijimo lėtinimas. Manau, kad tiems, kurie agituoja prieš skiepijimą, reikėtų svarstyti atsakomybės, galbūt ir baudžiamosios, klausimą. Turėtų būti aiškiai pasakyta tų, kurie turi kokį nors autoritetą – valstybės vadovai ar mąstytojai, žymūs rašytojai – yra labai populiarių žmonių, kuriais tikima. Jeigu jie nieko nesako, galbūt irgi prisiima sau dalį atsakomybės, o gal jiems patiems neaišku, kurioje pusėje tiesa“, – išmąstė Žmonių partijos politikas.

Kalbėdamas apie žmonių pasirinkimo laisvę, politikas pastebėjo, kad visuomenė klaidingai suvokė teisę nesiskiepyti ir taip apsunkino Vyriausybės padėtį mūšio su pandemija lauke.

„Vyriausybė kovoja su primesta sunkia padėtimi, įvairaus pobūdžio agresijomis ir provokacijomis. Kai kurios iš nelaimių kaip COVID-19 laikomos natūraliomis. Su jomis reikia kovoti, bet kovojant su natūralia nelaime, susiduri su savo vidine nelaime, kai dalis tavo tautos nenori kovoti, sutinka nešioti užkratą ir dar tuo didžiuotis, kad „aš nešiosiu užkratą, čia mano teisė“. Nesugebame išsiaiškinti paprastų dalykų – gerai, sėdėk su savo teise, užsidaręs kampe, ir nevaikščiok niekur, kur gali užkrėsti žmones. Bet teisė užkrėsti, atsiprašau, niekur neparašyta“, – pasipiktino „dėdulės“ agentūrinį slapyvardį nešiojantis patriarchas.

Jis pabrėžia, jog žmones gąsdinti turėtų ne vakcina, o COVID-19 viruso iššaukta mirtis.

„Tu nebijai, kad tavęs nebeištrauks jokie daktarai iš perpildytų ligoninių, kur galbūt gulėsi koridoriuje, iškosėdamas savo plaučių gabalus: tu bijai, kad galbūt, kada nors vėliau, šis skiepas pakenks. Tu pasirenki, bet pasirink pats sau – eik kur nors į dykumą vienas ir lauk, kol praeis maras“, – konstatavo beribio provincialumo karaliumi tituluojamas tarybinis profesorius.

V. Landsbergis taip pat pastebėjo, kad „žmonių planetoje yra labai daug, todėl, jei ketvirtadalis išmirtų, Žemė galbūt ir padėkotų“.

Taip pat Lietuvos nemeluojančiųjų bybianosių prezidentas dar pakalbėjo apie Lukašenkos režimą, migrantus, Europos Sąjungos problemas, Lenkiją ir nuėjo miegoti.

Keli susiję:

Bybianosių prezidentas toliau demonstruoja savo tikrąjį požiūrį į koronavirusą

Žodis bybianosis prigijo, ar prigis žodis burnišangis?

bibia 01

XXX
logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));