skip to Main Content

Lietuviškame portale – daugiau nei 200 tūkst. viso pasaulio viešbučių

Net ir trumpam keliaujant į kitą šalį, vienu didžiausių galvos skausmų gali tapti vieta, kurioje nakvosite po ilgos dienos. Keliaujantiems savarankiškai į pagalbą susirandant nakvynę ateina lietuvių kurtas portalas Viesbuciai.lt, apjungiantis virš 200 tūkst. viešbučių visame pasaulyje.

 

„Keliautojai nakvynei kelia skirtingus reikalavimus. Vieno sprendimą lemia viešbučio vieta, kito – draugų rekomendacijos, o trečiam apsispręsti padeda kaina. Dažnai žmonėms yra sunku nepasimesti skirtinguose pasiūlymuose, išsirinkti kainos ir kokybės santykio vertą nakvynės vietą. Džiaugiamės galėdami patraukliame formate pristatyti didžulę viešbučių duomenų bazę, kurioje kiekvienas ras sau tinkamą nakvynę užiesnyje“, – teigia Viesbuciai.lt vadovas Tadas Rimkus.

 

Naujojo portalo siūlomų viešbučių kainos – labai konkurencingos net lyginant tinklalapį su pasaulyje žinomiausiais tokio tipo žaidėjais. Būsimos nakvynės vietą galima rinktis iš milžiniškos pasiūlos, kurioje yra ir biudžetinių nakvynės namų, ir penkių žvaigždučių tarptautinių tinklų viešbučių. Ypač didelė viešbučių geromis kainomis dalis – populiariausiomis savaitgalio išvykų kryptimis: Barselonoje, Romoje, Paryžiuje, Londone, taip pat – atostogų kurortuose: Graikijos salose, Ispanijos, Kipro kurortuose ir kitur.

 

„Svarbu ir tai, kad priimami visi atsiskaitymo už kambario rezervaciją būdai, įskaitant ir pavedimą, jei yra poreikis – gali būti išrašoma sąskaita, o iškilus papildomiems klausimams portalo komanda suteiks keliautojui informaciją lietuvių, rusų ar anglų kalbomis.“, – sako T. Rimkus.

 

Pasirinkti viešbutį padeda ir aukštos kokybės nuotraukos bei viešbutyje jau apsilankusių žmonių nuomonė: reitingavimo sistema, kurioje įvertinti esminiai viešbučių privalumai, padedantys identifikuoti, ar tas viešbutis atitinka konkrečius keliautojo lūkesčius. Viešbučių aprašymuose galima rasti žemėlapį, nurodantį, kurioje miesto vietoje yra viešbutis, pateikiami kitų keliautojų vertinimai, atsiliepimai apie švarą, kambarius, lokaciją, apie tai, ar yra nemokamas internetas, automobilio parkavimo vietos ir kitus svarbius aspektus.

 

Daugelis naujojo tinklalapio viešbučių turi nemokamos rezervacijos atšaukimo galimybę. Tokia paslauga – labai patogi keliautojams, kuomet netikėtai pasikeitus planams jie nebegali vykti į užsakytą nakvynės vietą. 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: DOVILĖ TUSKENYTĖ, NOVA MEDIA

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));