Lietuviška „teisėsaugos” mafija – prieš laisvą spaudą. Kazimieras Juraitis. 2018 08 26

Lietuviška mafija savo egzistavimą įrodo pati. Kazimieras Juraitis. 2018 08 26

 

Kazimieras Juraitis

Paskelbta 2018-08-26

 

https://www.youtube.com/watch?v=9hp7GzUMGjY

 

Kazimiero Juraičio šmeižikę Rasą Juknevičienę  ir toliau gina Lietuvos taisėsauga.

K. Juraičio skundą rugsėjo 10 d. nagrinės Vilniaus apygardos teisėjas Ernestas Rimšelis. Tas pats teisėjas, kuris iki 2014m. dirbo Prezidentės patarėju baudžiamosios teisės klausimais. Būtent tuo laikotarpiu ir susiformavo praktika varžyti piliečių nuomonės raiškos laisves VSD veiklos ataskaitose. Iš čia susiformavo tradicija VSD dokumentuose viešai klijuoti „Kremliaus agentų” etiketes valdžiai nepalankiems asmenims ir partijoms bei judėjimamas, kuo uoliai vėliau nuolat naudojosi ir toliau naudojasi šmeižikė Rasa Juknevičienė, daranti gėdą visai Lietuvai. Mat tuos VSD turinius JTOŽTK įpareigojo panaikinti iš viešosios erdvės. Nepaisant to, šmeižikė Rasa Juknevičienė ir toliau uoliai ginama, jos net neapklausus. O tuo tarpu Kazimieras Juraitis su „Laisvo Laikraščio” redaktoriumi Aurimu Drižiumi už savo tiesioginių žurnalistinių pareigų atlikimą jau paskelbti įtariamaisiais tariamo šmeižto byloje apie apeliacinio teismo teisėją Viktorą Kažį. O pats reportažų istorijos autorius Romas Balevičius (neva šmeižiąs Viktorą Kažį) toje pačioje byloje paskelbtas tik spec. liudininku! Užtat jam pačiam nežinant, pasirodo, jo jau mėnesį ieško Alytus policija, kur jis šioje baudžiamojoje byloje – jau įtariamasis! 

Apie tai – čia:https://www.youtube.com/watch?v=X4SHSiHyAak

Kazimierui Juraičiui tariamoje Viktoro Kažio šmeižto byloje prokuroras Paulius Paukštė paskyrė psichiatrinę ekspertizę. Apie tai – čia:

https://www.youtube.com/watch?v=PAXAX6qC8ks

 Kazimieras Juraitis tvirtina, kad psichiatrinė ekspertizė reikalinga pačiam prokurorui Pauliui Paukštei.

O kol kas Kazimieras Juraitis reikalauja nuo jo skundo nagrinėjimo nušalinti apygardos teisėją Ernestą Rimšelį, pagaliau apklausti NATO parlamentinės asamblėjos Prezidentę Rasą Juknevičienę. Ir laukia nesulaukia psichiatrinės ekspertizės, kurioje pareikalavo psichiatro paklausti:

 

Ar prokuroras Paulius Paukštė, atlikdamas savo pareigas, yra parazitas, ar ne?

Tokios lietuviškos mafijos vingrybės. Kur vieną svarbiausių vaidmenų atlieka buvęs cigarečių kontrabandos srautų Pasvalyje reguliuotojas, o dabar – teisėjų šulas, Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys. Kad jis kažkada sėdės kalėjime – labai abejotina. Bet teisėju tikrai nedirbs. Bent jau Kazimiero Juraičio kuriamame filme tai tikrai. 

O realiame gyvenime Kazimieras Juraitis kreipiasi į LR Seimo Antikorupcinės komisijos pirmininką Vitalikų Gailių, kad pagaliau būtų pradėta kompleksiškai tirti Viktoro Kažio veikla.

Facebook komentarai
});}(jQuery));