Lietuvos laukia covid-19 rekordai, nes ji žengia pramintu Izraelio keliu

241665777 6709973579016365 2391120853986823845 n
Izraelio premjeras kreipėsi į tautą, paaiškindamas, kodėl jiems būtinai reikia trečios vankcinos dozės: „Labai svarbu suprasti vieną dalyką, kurio žmonės dar nesupranta. Labiausiai pažeidžiami šiuo metu yra tie žmonės, kurie paskiepyti dviem dozėmis, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų. Tokie žmonės vaikšto ir jaučiasi taip, tarsi jiems niekas negrėstų, nors vakcina jiems nepadeda dėl „delta” viruso atmainos. Todėl tokiems reikia kuo greičiau suleisti trečiąją dozę. Kai kurie Kneseto nariai, kurie yra jauni ir paskiepyti, sunkiai serga ir gydomi ligoninėse. Tokio amžiaus žmonės labiausiai pažeidžiami, nes kas nors, kas nėra vakcinuotas, vietoj to, kad sėdėtų kambaryje pusantrų metų…”
Štai Izraelio premjeras pripažįsta, kad dvigubai skiepyti asmenys yra labai pažeidžiami. Netgi labiau nei nevakcinuoti. Jis ragina žmones pasiskiepyti trečią kartą, kad jie vėl būtų „saugūs”.
Tai puikiai koreliuoja su šiais paskelbtais duomenimis, kuriuos galite patikrinti patys. Rugpjūčio mėnesį Izraelyje 4 iš 5 su Kovidu susijusių mirčių ir 2 iš 3 hospitalizacijų buvo tarp dvigubai pasiskiepijusių asmenų!
Kažkas sakė, kad Izraelis yra JAV veidrodis, nes jie buvo visiškai paskiepyti anksčiau nei mes, todėl, kad ir kas ten nutiktų, tikėkitės, kad JAV tai nutiks po kelių mėnesių. RUOŠKITĖS JAU DABAR.
Lietuva žengia Izraelio keliu – tiems, kurie paskiepyti dviem dozėms, laisvai visur vaikšto ir laisvai platina covid-19 virusą – jiems atviros visos viešos vietos, ir ten nereikia devėti jokių kaukių. Nors kaip sako Izarelio premjeras, tokie žmonės, ypač jaunimėlis, kuris paskiepytas. ir todėl drąsiai jaučiasi, ir yra „labiausiai covid pažeidžiamas”. Nes tos vakcinos, kuriomis jaunimėlis paskiepytas, yra sukurtas prieš praeitų metų covid-19 atmainą, ir visiškai bejėgios prieš dabar cirkuluojančią „delta” viruso atmainą.
Ar Šimonytė ru Dulkiu nesupranta, kad jie sąmoningai skatina covid-19 viruso plitimą?
Žinoma, kad supranta, ir to siekia.
Kodėl? Kad galėtų visus kuo greičiau uždaryti į ‘lockdown”, o paskui nuožmiai keikti „antivakserius” kad jie taip plačiai išplatino virusą.
Nors tų „neskiepytų” liko tik vienetai, ir taip jų niekur neįleidžia.
Virusą specialiai platina kvailas jaunimėlis, kuris pasiskiepijo pernykšte vakcina, ir stebisi, kodėl serga šia zaraza. Be to, pernykštė vakcina jau susilpnino jų natūralų imunitetą, todėl organizmas, kuris tą „deltą” būtų lengvai sudeginęs, dabar galuojasi su jo kovodamas.
Ar tai nėra sąmoningas žmonių naikinimas – skiepyti pernykšte vakcina, žinant, kad ji neveiksminga?

O štai – ir vaizdai iš Brazilijos nacionalinės šventės. Brazilija – viena iš nedaugelio šalių, kuri priešinasi šiai „Big Pharma” planui suvakcinuoti visą pasaulį:

 

241665777 6709973579016365 2391120853986823845 n

Facebook komentarai
});}(jQuery));