Lietuvą piktina JAV institucijų lėtapėdiškumas (primintas didžiausių mūsų šalies nusikaltėlių sąrašas)

 

Lietuvą piktina JAV institucijų lėtapėdiškumas (primintas didžiausių mūsų šalies nusikaltėlių sąrašas)

 20

 
Paskelbta: 2018-01-20 18:52 Autorius: ekspertai.eu
15min 01
Tik kokybiškos informacijos portalo 15min.lt darbuotojai Vytenis Miškinis (kairėje), Saulius Chadasevičius (viduryje) ir garsiausi Lietuvos nusikaltėliai (dešinėje, 15min.lt dailininkų nutapytas koliažas).

Šių metų Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės kalba, kurioje ji nurodė reikalavimą Lietuvos valdžiai – iki Vasario 16 dienos pateikti neginčyjamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta, nurodyti jos kapo vietą – nepaliko abejingo ir tik kokybiškos informacijos portalo 15min.lt.

Šiam savaitgaliui portalo darbuotojai Vytenis Miškinis ir Saulius Chadasevičiusparuošė išsamią apžvalgą apie didžiausius Lietuvos banditus, aferistus ir serijinius žmogžudžius.

Apie tai skelbiama publikacijoje „Neringos Venckienės fenomenas: kodėl neveikia JAV ir Lietuvos sutartis dėl įtariamųjų išdavimo?“.

Straipsnyje be pedofilijos ir žudymų istorijos dalyvės Neringos Venckienės (D. Kedytės tetos ir buvusios globėjos), primenami nusikaltimai tokių nusikaltėlių kaip Gintaras Petrikas, Evaldas Rimašauskas, Darius Ramanauskas, Henrikas Daktaras su sūnumi Enriku, Mindaugas Česonis, Nerijus Šarovas, Kazimieras Neniškis Krevnevičius, broliai Mantas ir Eimantas Dockai, Donatas Adomėnas, Raimundas Aukštuolis, serijinis žudikas Romas Zamolskis.

15min.lt žurnalistų analizėje taip pat išreiškiamas nepasitenkinimas lėtapėdišku JAV institucijų darbu. Kaip žinoma, Lietuva jau ne pirmus metus dėl JAV kaltės niekaip nesusigrąžina dešimtimis nusikaltimų įtariamos buvusios teisėjos N. Venckienės, kurią Lietuvos teisėsauga pastebėjo gyvenančią Čikagos priemiestyje, Krital Leiko miestelyje, Tulpių gatvėje, Ilinojaus valstijoje.

„Susidaro įspūdis, kad jeigu tam tikro asmens ekstradicijos paprašo Jungtinės Amerikos Valstijos, mūsų šalies institucijos ima suktis ir padaro šią paslaugą žaibiškai“, – priekaišą JAV institucijų darbu straipsnyje išreiškė 15min.ltdarbuotojai.

Ekspertai.eu primena, kad tik kokybiškos informacijos tinklalapis 15min.lt jau anksčiau yra konstatavęs, kad pedofilijos ir žudymų istorijoje teisėją Joną Furmanavičių nužudė N. Venckienės brolis, kaunietis Drąsius Kedys.

Taip pat 15min.lt yra paneigęs informaciją, kad išgalvota pedofilija Kedžių klano kaltintas, o vėliau po mirties išteisintas Andrius Ūsas netyčia prigėrė nedidelėje pakelės balutėje besivažinėdamas keturračiu. 15min.lt konstatavo, kad vyriškis tiesiog mirė po ligos.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka valstybinio-komercinio transliuotojo LRT dokumentiniame filme buvo atskleidęs, kad N. Venckienė ne paprasta nusikaltėlė, o galimai, su Rusijos pagalba, norėjo mūsų valstybėje įvykdyti valstybės perversmą.

Deja, dėl nekokybiško JAV institucijų darbo, įtariamoji N. Venckienė kol kas mėgaujasi laisve anapus Atlanto.

P. S.

Keli susiję:

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje  

Pedofilijos ir žudymų istorijos žinovai remia pečius: P. Gyliui tapus vidaus reikalų ministru jiems grėstų katastrofa  

Laisvės premijos laureatės N. Sadūnaitės kalba atskirai Seimo tinklalapyje nebuvo skelbta, nes prarado aktualumą   

D. Pūras kviečia tęsti kovą už laisvę: N. Sadūnaitės ir S. Tamkevičiaus lūpomis buvo peržengta pavojinga riba   

Monika Garbačiauskaitė metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą   

Paulius Gritėnas metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

Screen%20Shot%202018 01 15%20at%2012 53 53(1)

logo bottom


Facebook komentarai
});}(jQuery));