Lietuva bunda – bręsta konservatorių revoliucija: „Ateikite prie Parlamento! Ateina metas dėl jo kovoti dar kartą!“

i-protesta-01

i-protesta-01

 

Lietuva bunda – bręsta konservatorių revoliucija: „Ateikite prie Parlamento! Ateina metas dėl jo kovoti dar kartą!“

 26

 
i protesta 01
Paskelbta: 2018-03-15 08:18 Autorius: ekspertai.eu

 {youtube}E7vnOg6PAJI{/youtube}

Protesto lyderis A. Tapinas (kairėje).

Kovo 15 d. 16 val. Laisvės TV atsižvelgdama į balsavimo dėl Seimo nario Mindaugo Basčio mandato panaikinimo rezultatus inicijuoja protestą!

Mūsų išrinktas Seimas peržengia vieną ribą po kitos. Bet ši diena ypatingai gėdinga. Pamynęs Konstitucinio teismo sprendimą, bailiai pasislėpęs po slaptu balsavimu Seimas galutinai diskreditavo save kaip instituciją, galinčią valdyti šitą valstybę.

„Aš kaltinu“ – atvirame laiške Prancūzijos prezidentui 1898 metais rašė žymusis Emilis Zola.

Mes, laisvos Lietuvos valstybės piliečiai, šiandien sakome: „Mes kaltinam!“ Nenuleiskime galvų, nenudurkime akių ir nedūlinkime į šešėlį!

Kovo 15 dieną 16 valandą ateikime į protestą Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo ir garsiai pasakykime:
„Mes kaltinam!”
Iškėlę galvas, garsiai ir drąsiai pasakykime šitam Seimui – jūs davėte priesaiką tarnauti Tėvynei, demokratijai ir žmonių gerovei.
Mes kaltinam, kad jūs ją pamiršote!

Screen%20Shot%202018 03 15%20at%207 44 51%20am

Visi, kuriems svarbu, kokioje Lietuvoje gyvensime mes, mūsų vaikai ir anūkai. Visi, nepriklausomai nuo to, kokią religiją išpažįstate, kokiai partijai priklausote, kur dirbate ar studijuojate. Visi, kurie nori ir gali pasakyti #ValstybėEsuAš.

Ateikite prie Parlamento! Ateina metas dėl jo kovoti dar kartą!“, – sakoma organizatorių pranešime visuomenei.

Mitingo lyderis Andrius Tapinas visuomeniniuose tinkluose pranešė, kad turėtų susirinkti mažiausiai net 35 tūkstančiai protestuotojų.

Kovo 14  d. konservatoriai jau buvo paskelbę, kad dabar privaloma kuo skubiau organizuoti priešlaikinius Seimo rinkimus, kurie pataisytų susiklosčiusią padėtį ir į valdžią pagaliau ateitų teisingos jėgos – konservatoriai.

Ekspertai.eu primena, kad be tvirtos vertybinės pozicijos dėl šeimos ir homoseksualų, konservatorių partija buvo informavusi ir kartojo kiekvieną dieną, kad kai 2016 m. rinkimus į Seimą laimės konservatoriai, Lietuva bus išgelbėta – didės atlyginimai ir pensijos, išvykusieji sugrįš, eksportas augs, suklestės regionai, Lietuva eis sėkmingų valstybių keliu, nebenyks kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis gaus gerą išsilavinimą, bus sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, bus užtikrintas ekonomikos augimas, bus sukurta europietiška gerovė ir t. t.

Deja, rinkimus pralaimėjus konservatorių galimybės išgelbėti Lietuvą nusikėlė bent jau iki 2020 m. Žinoma, priešlaikiniai Seimo rinkimai Lietuvos žmonėms galėtų iš naujo įžiebti viltį būti išgelbėtiems.

Papildyta Artūro Račo komentaru:

 

 

Turiu pasiūlymą A.Tapinui. Dabar, kai N.Bastys pats padėjo mandatą, gal geriau surengti mitingą prie LRT pareikšti pasipiktinimą dėl galimos korupcijos tratinant mokesčių mokėtojų pinigus ir LRT Tarybos nebylaus pritarimo tai galimai korupcijai. Kad visas įdirbis nenueitų perniek, tskant škia.

O pasku jau A.Tapinas ir R.Miliūtė galės padaryti tyrimus, apie laidų, KTS’ų ir statybos darbų pirkimus juos užauginusioje televizijoje bei pasaiiškinti ar VPT vadovė D.Vilytė teisi, sakydama, kad LRT Taryba yra tik uodega, kurią visgina girtuoklis Skydinės direktorius.

 

 

Papildyta ir 

Valdas Vižinis komentaru:

Vaikiški žaidimai įtikėjusių facebookine galia.
Šiandien prie Seimo Tapino mitingas. Pasakyti Seimui NE. FB sienoje kartas nuo karto pramirguliuoja Tapino TV kvietimas. Bačiulis praneša apie autobusą Kaune. Tai viskas, ką žinau apie šį renginį. Mažoka. Tingus pasidariau. Nesidomiu. Net DELFIUS atsivertęs ir pamatęs „renkamės 16 val.“ .. nusišypsau. Nesirenkam. Žmogui, dalyvavusiam daugelyje protestinių mitingų ir prisidėjusių prie jų organizacijos aišku – kalba Tapinas, organizuoja kiti. Pasiūbuoti valtį kurioje sėdime. Jei stipriai siūbuos, žiūrėk ir užleis vairą, ir irklus. Nepasiūbuos. Žinoma, LRT, MG Baltic Televizijos, Lietrytis prigamins „paveikių milžiniškų“ minių vaizdų, bus pakalbinti organizatoriai, o gal net ir pats Tapinas. Didžiulė propagandinė akcija – ne tie už vairo ir prie irklų .. Bet yra keli dalykai, kodėl visa tai nesuveiks, o dar gali turėti ir atvirkščią poveikį .. 1. Prie „valstiečių“ mušimo jau visi pripratę .. IMUNITETAS .. 2. „Valstiečiai“ ėmėsi Basčio, Visagine Rosatom dalyvavimo, LRT eterio politinio ELITO uzurpavimo, stambių alkoholio pramonės veikėjų, farmacininkų, Lietuvos geležinkelių, Lietuvos miškų ir visa tai rinkėjas mato, vertina. 3. Rinkėjai jau aiškiai identifikuoja etatines budinčias Tėvynės sargyboje ir iš to gyvenančias partijas. 
Politiniuose partijų žaidimuose, pasitelkiant palankią žiniasklaidą ir stambaus verslo pinigus, suaugę žmonės dalyvauja nenoriai. Gal..už 20 eurų…Bet patys … NETIKIU . Tai ne Klonio įvykiai ir ne žmonių apiplėšimas Didžiosios krizės metu ..

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));