LGBT – kažkodėl prieš Referendumą

14639868-1

14639868-1

PILIEČIŲ REFERENDUMO INICIATYVINĖS GRUPĖS

PRANEŠIMAS SPAUDAI

info@ltreferendumas.lt, www.ltreferendumas.lt

 

LGBT – kažkodėl prieš Referendumą

 

2022 m. vasario 15 d. Vilnius

 

2022-02-17 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nagrinės Piliečių referendumo iniciatyvinės grupės skundą dėl VRK atsisakymo ištirti LGBT bendruomenės interneto portalo provokaciją prieš referendumo iniciatyvą dėl referendumo kartelės sumažinimo iki 100000 piliečių parašų – 2021-12-22 d. https://www.jarmo.net/2021/12/tarp-pries-lgbtq-bendruomene.html paskelbtą anonimo straipsnį „Tarp prieš LGBTQ+ bendruomenę nusiteikusių parašų dėl referendumo iniciatorių – veikėjas, linksniuojamas saugumiečių ataskaitose“. www.jarmo.net redaktorius Jonas Valaitis atsisakė paskelbti referendumo iniciatyvinės grupės koordinatoriaus Zigmo Vaišvilos atsakomąjį straipsnį „Kodėl LGBT prieš Lietuvių Tautos referendumą?“, o kaip fizinis asmuo Jonas Valaitis paskelbė pranešimą https://sc.bns.lt/view/item/410141, kuriuo pratęsė šią nesąžiningą agitaciją prieš referendumo iniciatyvą ir siekį apšmeižti jos vykdytojus. Referendumo iniciatyvinė grupė dėl šių provokacijų kreipėsi ir į Visuomenės informavimo etikos komisiją. 

www.jarmo.net redaktorius Jonas Valaitis kreipėsi net į teisėsaugą. Kažkodėl į Tauragės teisėsaugą, kad ištirtų referendumo iniciatyvinės grupės ketinimus kreiptis į teisėsaugą dėl www.jarmo.net ir redaktoriaus Jono Valaičio trukdymo referendumo iniciatyvai. Įdomus posūkis. Ar padai svyla?

Taig, LGBT bendruomenės portalo www.jarmo.net redaktorius Jonas Valaitis akivaizdžiai turi perdaug laisvo laiko… Tikėsimės, kad šis ponaičio laisvas laikas gerai apmokamas.

Palauksime teismo sprendimo. 

Ir tęsime šią referendumo iniciatyvą, kaskart vis labiau mus vienijančią prieš valdžios savivalę. Prie valdžios prieš referendumą akivaizdžiai šliejasi ir LGBT bendruomenės ruporas www.jarmo.net.

 

Dėl lapų pasirašymui kreipkitės į atstovus, kurių koordinatės skelbiamos www.ltreferendumas.lt

Pasirašykime elektroniniu būdu: https://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos/-/iniciatyvos/46798/prisijungti 

Referendumo banko sąskaita:

Gavėjas: Referendumas, Bankas: AB SEB BANKAS a/s LT13 7044 0901 0212 9174,

mokėjimo paskirtyje įrašoma: AUKA referendumui ir asmens kodas.

Aukotojas, vykdydamas pinigų pervedimą, turi nurodyti savo asmens kodą, kitu atveju auka referendumui grąžinama aukotojui. 

Maža auka – iki 12 eurų (imtinai). Vieno fizinio asmens viena per visą referendumo kampaniją, neprivaloma deklaruoti turto ir pajamų, 

Auka – nuo 12,01 eurų iki 15240 eurų. Vienas fizinis asmuo maksimaliai gali paaukoti iki 10 VMDU (2021 m. – 15240 eurų) per kalendorinių metų referendumo kampaniją, bet yra apribojimų.*

* Aukos suma turi būti ne daugiau kaip 10 procentų už praėjusius (2020 m.) kalendorinius metus deklaruotų pajamų, prieš suteikiant didesnę kaip 12 eurų auką, asmuo privalo būti deklaravęs 2020 m. turtą ir pajamas. Draudžiamos juridinių asmenų aukos!

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));