„Lemon Gym“ plečiasi: į sporto klubų plėtrą šiemet investavo 1,7 mln. eurų

„Lemon Gym“ plečiasi: į sporto klubų plėtrą šiemet investavo 1,7 mln. eurų

Sporto klubų tinklas „Lemon Gym“ aktyviai plečiasi – šį rudenį Vilniuje duris atvers septintasis sporto klubas Lietuvoje. Į 1200 kv. m sporto klubo erdvės įrengimą bus investuota daugiau nei 400 000 eurų. Per šiuos metus į sporto klubų plėtrą Lietuvoje ir Latvijoje „Lemon Gym“ iš viso investavo jau 1,7 mln. eurų.

 

Žemų kainų, novatoriškų technologijų ir savitarnos principais grįstas sporto klubų tinklas veiklą pradėjo vos prieš dvejus metus, per kuriuos atidarė šešis sporto klubus Lietuvoje ir keturis Latvijoje. Fabijoniškių mikrorajone įsikursiantis sporto klubas bus jau ketvirtoji šiemet naujai atidaryta „Lemon Gym“ erdvė.

 

Šiais metais „Lemon Gym“ Vilniuje įrengė didžiausią Baltijos šalyse šio tinklo sporto erdvę prekybos parke „Banginis“, pusantro karto išplėtė tinklo sporto klubą Perkūnkiemyje ir įžengė į Kauną atidarę pirmąjį tinklo klubą laikinojoje sostinėje.

 

„Mūsų aktyvią plėtrą lemia tai, jog sugebame išgirsti ir reaguoti į klientų poreikius. Esame kainos lyderis tarp sporto klubų Baltijos šalyse ir norime pasiūlyti galimybę sportuoti visuose didžiųjų miestų gyvenamuosiuose rajonuose. Naujam klubui Vilniuje pasirinkome vietą Fabijoniškių mikrorajone, naujai pastatytame verslo centre su erdvia automobilių stovėjimo aikštele“, – pasakoja sporto klubų „Lemon Gym“ tinklo vadovė Greta Radzevičienė.

 

Pasak jos, vienas didžiausių „Lemon Gym“ privalumų yra tai, jog klubų lankytojai gali sportuoti naudodamiesi aukščiausios kokybės įranga ir pasaulyje populiariais technologiniais sprendimais už prieinamą kainą. Vienas iš novatoriškų sprendimų – tai virtualių treniruočių ekranas „Funxtion“. Jame galima pasirinkti skirtingas treniruočių programas arba pratimus pavienėms raumenų grupėms, ir programą atlikti pagal ekrane rodomą vaizdo įrašą. Individualiai arba pasirinktu tiesioginės transliacijos laiku sportuoti bus galima ir „Wexer“ virtualių treniruočių salėje su LED ekranu. Iš 600 skirtingų virtualių treniruočių sau tinkamą galės išsirinkti tiek naujokas, tiek pažengęs klubo lankytojas. Galiausiai, itin patogus trečiasis novatoriškas „Lemon Gym“ sprendimas – įėjimo kontrolės programa „Perfect Gym“, leidžianti lankytojui patekti į klubą savarankiškai, vos pridėjus pirštą prie įėjimo vartelių ir sistemai atpažinus jo unikalų piršto antspaudą.

 

„Sporto klubuose diegiame technologijas, kurios jau yra išbandytos ir pripažintos pasaulyje. Jos leidžia lankytojams sportuoti individualiai be asmeninio trenerio pagalbos, naudojantis virtualiai pateikiamomis tiksliomis instrukcijomis, pasirenkant individualų treniruotės intensyvumą. Kita vertus, technologijos padeda taupyti klubų lankytojų laiką – nebereikia laukti eilėse tiek prie treniruoklių, tiek prie administracijos, norint patekti į sporto klubą“, – teigia G. Radzevičienė.

 

„Lemon Gym“ tinklo vadovė priduria, kad netrukus visuose tinklo klubuose lankytojai galės naudotis specialiu vitaminų prisotintu vandeniu „Yanga Sports Water“. Už mėnesinį mokestį įsigijus „vandens narystę“, bus galima nesirūpinti vandeniu treniruotei iš anksto – pakaks pridėjus pirštą prie vandens aparato prisipildyti turimas gertuves.

 

Dar šiais metais „Lemon Gym“ savo klubo nariams pristatys ir mobiliąją programą, kurioje bus pateikiami mitybos patarimai, trenerio parengta sporto programa ir pasiektų rezultatų kontrolė.

 

Tikimasi, jog naujasis „Lemon Gym“ taps ir nuolatine daugiafunkcio pastato „Ateities trio“, kuriame klubas įsikurs, gyventojų ir darbuotojų sporto vieta.

 

„Besikeičiančios gyvenimo sąlygos diktuoja naujas architektūros tendencijas – biurai yra steigiami kompleksiškai, t. y. kartu su paslaugų sektoriumi ir gyvenamosios paskirties patalpomis. Todėl tiek įmonių darbuotojai, tiek gyventojai būtiniausių prekių ar paslaugų gali įsigyti nepalikdami pastato teritorijos. Planuojame tolimesnę verslo centro plėtrą, o sporto klubo „Lemon Gym“ koncepcija – aukštos kokybės sporto paslaugos už prieinamą kainą – atrodo labai tinkanti ir patraukli kitiems būsimiems nuomininkams“, – teigia verslo centro „Ateities trio“ vystytojai.

 

Ateities gatvėje 31b įsikursiančio „Lemon Gym“ klubo atidarymo proga lankytojams bus surengtos atvirųjų durų dienos, kurių metu bus galima nemokamai išbandyti sporto klubą. Taip pat netrukus bus pasiūlyta galimybė internetu įsigyti naujojo sporto klubo narystę už itin patrauklią kainą.

 

Šiuo metu „Lemon Gym“ tinklui priklauso 10 sporto klubų, iš kurių 6 veikia Lietuvoje, o 4 Latvijoje. Didžiausias Baltijos šalyse žemų kainų sporto klubų tinklas priklauso „Impuls“ įmonių grupei, valdančiai 24 sporto ir sveikatingumo klubus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Juose nuolat sportuoja apie 50 tūkst. klientų.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : EIVILTAS PARAŠČIAKAS, UAB „INK AGENCY“

Facebook komentarai
});}(jQuery));