Ledynmečio serialas tęsiasi?

ledynmets

ledynmets

Ledynmečio serialas tęsiasi?

Perkantį paslaugas ar prekę ginti turinti organizacija-neįgali? Kur-Lietuvoje.

Dėl ko ši įstaiga turinti ginti tariamą vartotoją jau daugelį metų yra neįgalumo gniaužtuose.

Paaiškinimas nėra sudėtingas. Kaip reglamentuosi ir sutvarkysi įstaigos veiklą.

Jie susitvarkė BAZĘ ne darbui ,ne piliečių gynimui nuo elementaraus broko paslaugose ir prekėse. Ne vartojimo broko, o prekės  broko.

Kad apsiginti civilizuotai -Valstybė turi sutvarkyti piliečio apsaugą per įstatyminę bazę ir atitinkamus reglamentus, kurie būtų aiškūs ,konkretūs ir veiksmingi juos taikant ir pritaikius. Beje, tai liečia visas valstybines (ne privačias) įmones. Ta pati policija per reformas prarado dalies savo funkcijų prasmę, ir daug kur tik gadina piliečių nuotaiką.

Kas liečia vartotojų teises turinčias ginti institucijas dabar labai tinka taip pat  sena taisyklė: “skęstančiųjų gelbėjimas ,yra pačių skęstančiųjų reikalas“

Taigi, neaišku dėl ko daugelio valstybinių įmonių darbas paralyžuotas neišmanių vadovų ir jiems sau suteiktų funkcijų bergždumo-ar tai sąmoningas neišmanumas. Kam reikalinga neveikianti įstaiga-pinigams pasiimti iš biudžeto. Ir tik? Panašiai.

Panašiai bergždžiai dirba daugelis įmonių dėl kurių piliečiai jau prarado norą kreiptis ar  reikšti savo nuomonę, nes -nieks nesikeičia.

Net prie „Valstiečių“ partinius atbuvusius visą kadenciją seime, nekilo noras padaryti kažką dėl piliečio, kad jis prisimintų. Na, buvo tokia partija…

Deja ,nepatikrinus  ir nesureguliavus valstybinių įmonių darbo standarto, net ne vadovo ,nes vadovas-dažnai būna marionetė vienos ar kitos partijos, O Karbauskio draugai visur susodino savo kadrus ,po to apdraudė-padarę vedančias pareigas-ne politinėmis. Reiškia jo kadrų negali judinti kita valdančioji, o jei jie nedirba-tai keisti reglamentą. priversti dirbti reikės anksčiau ar vėliau. Todėl, jei kadrus sustatei, o jie nedirba žmogui-teeina dirbti jie  pas savo šefą…

Koks gali būti įmonės darbas, kai besikreipiantis(nukentėjęs)klientas iš karto įdarbinamas -dirbti šio klerko darbą neakivaizdiniu būdu-„svanoriškai“???.Atrodo-valdžia tam ir daro įstaigas, kurios turi daryti paslaugas ir piliečius kokybiškai aptarnauti, o gaunasi atvirkščiai. Nukentėjęs dar kartą nukankinamas šių kvailų įstaigų reglamentų ,visokių anketų, ir neišmanių ir nelinkusių bendrauti darbuotojų. Jie ,tarkim ,gaisrą ne gesina, o įpučia dar didesnį.

Žmogutis pradėjęs bendrauti su šių įstaigų darbuotojais pirmą minutę supranta, kad čia ne ta įstaiga, kuri turi: ginti, padėti, saugoti…

Atvirkščiai -dažnam piliečiui tai atrodo-„dėl paukščiuko“ ES įstatymų ir įstaigų reglamente-sukurta įstaiga, kuri turi pavadinimą, bet iš tikro neturi pavadinimą atitinkančios veiklos praktikos, nes -neveikli(neįgali).Kiekvienas ten besikreipęs pamena, kad čia ne tai ,kas tiktų  ir atitiktų civilizacijos pradmenis-čia dar užsilikęs ledynmetis.

Tad bandykime tirpinti ledus…draugai ir iš vienos ar iš kitos pusės, kažkam reikia grįžti prie tvarkos .Elementarios .Tiktai.

Piliečių teisių taryba

Facebook komentarai
});}(jQuery));