Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė: „Esu pratusi prie sudėtingiausių sąlygų“

Lauros_Asadauskaits_ir_Andrejaus_Zadneprovskio_laisvalaikis_2_1

Lauros_Asadauskaits_ir_Andrejaus_Zadneprovskio_laisvalaikis_2_1

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė: „Esu pratusi prie sudėtingiausių sąlygų“

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – šios penkiakovininkės, pasaulio ir olimpinės čempionės pristatinėti nereikia. Sportuodama, o taip pat leisdama laiką su šeima, ji pirmiausiai renkasi lauką. Pasak čempionės ir „AEG“ ambasadorės, tai sveikiausia ir jai labiausiai patinkanti laisvalaikio forma.

 

Esate sportininkų profesionalų šeima – ar daug laiko tenka praleisti lauke?

Lauros Asadauskaits ir Andrejaus Zadneprovskio laisvalaikis 2 1

Viskas priklauso nuo sezono. Tačiau gryname ore praleidžiame nemažai laiko – sportuojame, užsiimame aktyvia fizine veikla. Kartu su vyru bėgiojame visais metų laikais – mūsų treniruotė trunka apie valandą. Vasarą lauke praleidžiame bent dvigubai daugiau laiko, nes dar jodinėjame ir šaudome.

 

Ar po tiek treniruočių vis dar išeinate į lauką kartu su visa šeima?

 

Žinoma, kad išeiname. Mūsų vaikui šešeri metai, su juo lauke praleidžiame daug laiko – jam naudinga kvėpuoti grynu oru, be to, gyvename šalia parko, todėl pramogas lauke pasirinkti paprasta.

 

Lietuvos klimatas nėra švelnus, kaip prisiverčiate kaskart išbėgti laukan?

 

Aš profesionalė, todėl esu pripratusi prie pačių įvairiausių ir sudėtingiausių sąlygų. Žinoma, visada svarbi ir apranga – tinkami sportiniai drabužiai gerokai palengvina kasdienes treniruotes. Asmeniškai man svarbu, kad drabužiai būtų kokybiški, tie, kuriuos renkuosi lyjant – turi būti impregnuoti, tie, kuriuos rengiuosi kai šalta – pašiltinti. Labai svarbu, kad jie „kvėpuotų“, t. y. neleistų kauptis drėgmei, o kartu nepraleistų vėjo.

 

Kadangi daug sportuojame, sportinę aprangą tenka nuolatos skalbti. Tačiau teisingai prižiūrima, ji ilgai išlaiko svarbiausias savo savybes. Tiesa, vasarą drabužių priežiūrai skiriu kiek mažiau dėmesio, nes apranga paprastesnė ir jos mažiau, o štai šaltuoju metų laiku sportiniams drabužiams tenka skirti daugiau dėmesio. Tiesa, rūpesčių sumažėja, jeigu skalbyklė turi lauko darbužių skalbimo programą.

 

Ar turite mėgstamiausius sportinius drabužius?

 

Mano sportinė apranga – tai patogūs batai, tamprės, striukė ir kepurė. Jeigu šalta ar lyja, rengiuosi impregnuotus, sušalti neleidžiančius drabužius. Jeigu lauke gražus oras ir šilta, būtinai renkuosi kūnui kvėpuoti leidžiančią aprangą.

 

Sportiniai drabužiai – dalis Jūsų kasdienio garderobo, o jų skalbimas – kasdienis rūpestis?

 

Taip, sportuojame daug – tai kasdienis mūsų užsiėmimas. Skalbinių krepšį nuolat papildo ir vaiko drabužiai. Tad mūsų skalbimo mašina be darbo tikrai nestovi. Bet didelių rūpesčių dėl sportinės ir laisvalaikio aprangos neturime.

 

Štai vaikystėje mūsų mamoms tekdavo daug vargti ir skalbti rankomis. Ir mes patys anksčiau vengėme sutepti ir tokiu būdu sugadinti drabužius, tačiau dabar viskas paprasta – paspaudi mygtuką ir tavo darbas baigtas. Kitką šiuolaikinės technologijos atlieka geriau už tave.

 

Dalis šiuolaikinių drabužių džiovyklių lauko aprangos apsaugą nuo vandens išsaugo geriau nei natūralus džiovinimas. Tad tau belieka išsiimti aprangą ir vėl gali bėgti laukan. Žinoma, svarbu kad mašina skalbtų tinkamai ir negadintų brangiai kainuojančio sportinio drabužio.

 

P. S. Dalijamės ir nuoroda į vaizdo įrašą https://www.youtube.com/watch?v=BvPrnkoxauo&list=PLNWUPJKX3AHbYFIr2ATGwASukB6IcEKAp&index=22 (informuojame, kad paskutiniame kadre yra minimas prekės ženklas).

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: – -, UAB „VIP VIEŠOSIOS INFORMACIJOS PARTNERIAI“

Facebook komentarai
});}(jQuery));