Landsbergių diktatūrą Lietuvoje išgelbės Putino agresija prieš Ukrainą

Lietuvoje masinė militaristinė isterija. JAV naudingi patriotai draskosi rusofobinės apopleksijos traukuliuose. Renkamos aukos, Ukrainos vėliavytės visur, prekybos tinklai išima Rusijos gamybos prekes (lyg paskutinius 30 metų jos nebuvo dempinguojamos), tv, radijas, socialiniai tinklai alsuoja neapykanta ir … veidmainyste. Niekam dabar nerūpi nei Ukrainos kariuomenės vykdyti karo nusikaltimai Rytų Ukrainoje, Lugansko, Donecko, Mariuopolio apšaudymai „Gradais”, Odesos Chatynė, Korsunės susidorojimai ir visa kita. Dabar yra gera proga iki maksimumo militarizuoti masinę sąmonę ir prikimšti JAV-NATO ginkluote ir kariais LIetuvą, Pabaltijį. Jie tai taip ir daro.
O mūsų valdžia? Mūsų valdžia tokia laisva, kad su džiaugsmu daro viską, ką jai nurodo Vašingtonas – vardan JAV interesų nori mus mesti į karo mėsmalę.
„Gražūs palaikymo žodžiai Rusijos lėktuvų ir tankų nesprogdina. Mes norime ir galime padėti“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė Lietuvos diplomatijos vadovas karingasis Anūkėlis Nr.1.
Lietuvos diplomatų vadas jokios kitos diplomatinės opcijos nenumato, jokių derybų dėl taikos, jokių kompromisų vardan saugumo – jis tiesiog nori mus įstumti į karą, jis nori, kad lietuviai mirtų už JAV interesus, o jis pats tuo metu sėdės namuose su Austėja ir stebės tai per LRT.
Duokite jam lazdą ir tegul vyksta į Ukrainos kovų už laisvę priekines linijas, kurios šiandien velniai žino, kur jos yra. Net vyriausias galingiausios Europoje Ukrainos armijos vadas V.Zelenskis nežinia, kur randasi, o ukrų nacionalsocialistų fiureris Beleckis metė viską, susirinko šeimą ir išvyko iš šalies.
Gal jau laikas diplomatams ne tiltus sprogdinti, o juos statyti?
Ilgus aštuonis metus Ukraina, JAV-NATO įsakymu nėjo į jokias diplomatines derybas su Rytų Ukrainos respublikomis. Vietoje diplomatijos ir taikių ginčo sprendimų būdų pasirinko Donecko ir Lugansko miestų apšaudymus iš artilerijos ir „Grad’ų”. Ilgus 8 metus Rusija ragino Vakarus priversti Kijevą konfliktą su sukilusiomis respublikomis spręsti diplomatinėmis priemonėmis, atsisakyti jėgos metodų, nutraukti smurtą prieš civilius gyventojus. Dabar viskas įvyko pagal JAV-NATO planą. Jie sukėlė karą ir nuėjo ieškoti dar vienos aukos, kuri nežino , kas yra gera kaimynystė, o jos diplomatijos vadovas nežino, kas yra diplomatija. Militaristinė isterija, žinoma, cool kai kam, bet visada baigiasi liūdnai, prablaivėjimas paprastai būna skausmingas.
Niekas nenori karo, tačiau kai 30 metų reikalauji karo, tai kartą į metus ir lazda iššauna. Tuo labiau, kad užatlantės strategai tai jau numatė savo planuose.
O kol kas Anūkėlis vizito į Kijevą atsisakė, grįžę partijos sėbrai rekomenduoja paramą Ukrainai reikšti iš saugaus atstumo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));