„Laisvės partijos” lyderė laimėjo rinkimus įžūliai meluodama

laisves

laisves

 

„Laisvės partijos” lyderė Armonaitė rugsėjo 1 d., dalyvaudama Lietuvos radijos diskusijų laidoje, kategoriškai paneigė „Drąsos kelio” lyderės Neringos Venckienės klausimą, ar „Laisvės partija” sieks sodinti į kalėjimus visus žmones, kuriems nepatinka homoseksualumo skatinimas.
„Aš esu prieš belytiškumo ir homeksualizmo propagavimą mokyklose, ‘Drąsos kelio” partija taip pat, – sakė N.Venckienė, – aš skaičiau „Laisvės partijos” programą ir jų programoje jie siūlo įvesti baudžiamąją atsakomybę tiems asmenims, kurie kalbės apie kitą seksualinę pakraipą. Jeigu aš pasakysiu, kad aš esu prieš homoseksualumą, tai man bus keliama baudžiamoji byla. Aš esu prieš tai”.
Armonaitė sureagavo : ‘Miela Neringa, kažkokios ne tos partijos programą skaitėte. Mes kaip tik esame už bausmių švelninimą. Nes baudžiamasis kodeksas dabar pritaikomas praktiškai kas antram žmogui”.
O ką reiškia tas programos punktas?
Aš nežinau, ką jūs cituojate neteisingai ir ką jūs cituojate. Bet vėlgi – kalbėkime apie faktus, o ne susikūrkime kažkokius teiginius, ir su jais diskutuokime. Nes tada diskutuoti praktiškai yra neįmanoma”.
Tai ar jūs siūlote įvesti baudžiamąją atsakomybę?
Aišku, kad ne.
Pateikiame šio garso įrašo fragmentą:

 

O taip pat „Laisvės partijos” programos punktas, kuris skelbia : „papildysime baudžiamąjį kodeksą, uždraudžiant neapykantos kalbą ir neapykantos nusikaltimus lytinės tapatybės pagrindu”.

 

Doc8

Irena Baltenienė : „Laisvės partija jau persismelkė į psaugliukų smegenėles. Vakar bendravau su trylikametės mama, kuri oadakojo, kad jos dukrelė pati užklausė mamos apie rinkimus ir.padakė, kad reikėtų jai už LP. Į klausimą kodėl, mažoji atsakė – JIE TOKIE FAINI. O į mamos klausimą, ar tu žinai jų programą, juk būti FAINU neužtenka valstybei valdyti. Mažoji atsakė, kad taip – jie legalizuos kanapes, nors dar pati nelabai supranta, ką tai iš tiesų reiškia, bet matosi, kaf LP puikiai veikia ir augina savo elektoratą nuo mažų dienų. Sorošo įdirbis šioje srityje tikrai didelis. Va čia yra pati didžiausia bėda. Po 4 metų šie trylikamečiai jau bus visai arti prie galimybės atiduoti savo piliečio balsą rinkimuose. Jų vertybes formuoja net nežinomais tėvams kanalais tos pilnos ir begalinės laisvės idėjos padiekia vaikus ir tokiame amžiuje, kai politika tikrai nėra.jų gyvenimo prioritetinė sritis. Kai pamačiau dar pavasarį LP interneto svetainę, pašiurpau. Ji tikrai ne suaugusiam, subrendusiam žmogui skirta. Tai yra naikinanti jėga, kuri veikia labai kryptingai, labai taikliai, energingai ir, kaip matom, pasiekia rezultatų. Šeima, apie kurią čia rašau yra labai padori, išsilavinusi, mama buvo šoke po pokalbio su dukra.

Facebook komentarai
});}(jQuery));