Kurti „siaubakus“ apie dujų atakas Sirijoje – paskutinis mados klyksmas

Bombs

Bombs

Milda Bartasiunaite

 

 

„Šiandien kovo 30-oji diena, 2017. Cheminės atakos prieš civilius žmones tęsiasi toliau! Mums pranešė, kad yra labai daug nukentėjusiųjų. Labai daug. Taigi niekas nedaro spaudimo Sirijos valdžiai ar Rusijai, kad baigtų naudoti nelegalius ginklus.

Mes dabar prie ligoninės statome palapinę ir čia lauksime atvežamų pacientų. Statome palapinę lauke, kadangi bijome tiesioginių atakų į pastatą. Taip mes bandome apsaugoti savo darbuotojus. Štai čia mes plausime savo atvykusius pacientus ir tik po to nešime juos į ligoninę.

Mes skatiname visus daryti spaudimą Sirijos rėžimui ir Rusijai, kad baigtų ant mūsų mėtyti cheminius ginklus. Šiandien jie tai padarė jau daug kartų Šiaurės Hama.“

Štai tokį filmuką savo Twitteryje kovo 30d. patalpino Shajul Islam, kuris prisistato kaip „Medical doctor trained in the UK. Humanitarian aid worker in northern Syria.“

Įdomu tai, kad po „balandžio 4 zarino atakos“ to paties daktaro daryti filmukai buvo plačiai kotiruojami vakaroidinės žiniasklaidos kaip įrodymas, kad Assadas panaudojo cheminį ginklą Khan Sheikhun’e.

Ar gali žmogus, prisistatantis gydytoju, meluoti apie nuolatines Assado režimo chemines atakas prieš civilius Sirijos gyventojus, inscenizuoti kraupias scenas ir nuolat prašyti finansinės paramos?

Akivaizdu, kad taip.

Ko nepadarysi, kad atsipirktų brangūs mokslai Jungtinėje Karalystėje. 😀 

Video: https://twitter.com/DrShajulIslam/status/847449110382690304Bombs

Facebook komentarai
});}(jQuery));