bilot

bilot

Kur yra kliedėjimo riba?
„Vidaus reikalų ministrė, Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (VESK) vadovė Agnė Bilotaitė įsitikinusi, kad nepagrįstos informacijos apie vakcinas nuo COVID-19 ligos skleidimas turėtų būti prilyginamas dezinformacijai ir už tai asmenys turėtų būti patraukti atsakomybėn. Ministrė neatmeta, kad už abejojančiųjų vakcinų nauda ir saugumu pečių gali stovėti ir Lietuvai priešiškos jėgos.”
Pilną kliedesių rinkinį rasite čia:

Atskleista, kad dezinformaciją dėl vakcinų nuo COVID-19 organizuotai skleidžia valstybės priešai

Paskelbta: 2021-03-02 08:36 Autorius: ekspertai.eu
bilot
A, Bilotaitė (galvutė pažymėta violetiniu apskritimu) su bendražygiais. Nuotr. facebook.com

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pranešė, kad abejones dėl vakcinų nuo COVID-19 organizuotai skleidžia valstybės priešai.

Pasak ministrės, tokie asmenys turi būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
„Vidaus reikalų ministrė, Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (VESK) vadovė Agnė Bilotaitė įsitikinusi, kad nepagrįstos informacijos apie vakcinas nuo COVID-19 ligos skleidimas turėtų būti prilyginamas dezinformacijai ir už tai asmenys turėtų būti patraukti atsakomybėn. Ministrė neatmeta, kad už abejojančiųjų vakcinų nauda ir saugumu pečių gali stovėti ir Lietuvai priešiškos jėgos“, – skelbiama valstybinio transliuotojo publikacijoje „Bilotaitė apie abejones dėl vakcinų nuo COVID-19: tai organizuotas veikimas, kuriame gali dalyvauti Lietuvai nepalankūs subjektai“.

Ministrės teigimu, moksliniais tyrimais nepatikrintos informacijos skleidimas apie vakcinas nuo koronaviruso turėtų būti prilyginamas dezinformacijai.
„Aš pati svarstyčiau tokią galimybę. […] Mes VESK posėdyje tai turėtume apsvarstyti. Tai labai didelė grėsmė, matome abejojančių žmonių. Tie procesai negali vykti, kaip dabar vyksta, nes tai labai rimta, tai yra žmonių gyvybių klausimas. Už melagingą informaciją, kuri kelia grėsmę žmonių gerovei, sveikatai ir net nacionaliniam saugumui, turėtų būti taikoma atsakomybė. Kokia? Galima, pirma, diskutuoti apie administracinę atsakomybę, galbūt net apie baudžiamąją. Bet pirmiausia reikia kelti atsakomybės klausimą“, – nurodė A. Bilotaitė.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));