Kur sportininkai mėgsta leisti savo pinigus?

bronius

bronius

 

Kur sportininkai mėgsta leisti savo pinigus?

Šiais laikais sporto pasaulio įžymybės gauna tiesiog kosminius honorarus. Aukščiausio lygio krepšininkai ar futbolininkai uždirba dešimtis milijonų dolerių ar eurų, todėl natūralu, kad jie gali sau leisti įgyvendinti net pačias didžiausias ir slapčiausias svajones.

Šiame straipsnyje pakalbėsime būtent apie tai, kur sportininkai dažniausiai leidžia savo pinigus.

Prabangūs namai ir automobiliai

 

Be jokios abejones, dauguma pačios aukščiausios klasės atletų gyvena itin prabangiuose apartamentuose. Jie perkami skirtingose vietose. Pavyzdžiui, bene geriausias pastarojo dešimtmečio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas LeBronas Jamesas turi net keletą itin prabangių apartamentų Niujorko mieste, nors niekada nėra žaidęs ir greičiausiai nežais šio miesto komandoje.

Daugybė žaidėjų yra itin dideli automobilių fanai – šioje vietoje nuo pat karjeros pradžios išsiskyrė legendinis futbolininkas Cristiano Ronaldo. Dar žaisdamas „Manchester United“ portugalas su itin prabangiais, naujausiais automobilių modeliais važinėdavo po Angliją.

Dabar futbolininkas elgiasi atsakingiau, tačiau aistrą automobiliams jis išlaikė. Prieš keletą metų pagal vardinį užsakymą buvo pagaminta vienas itin prabangus automobilio modelis. Visas pasaulis spėliojo, kas atliko šį pirkinį, o kaip paaiškėjo vėliau tai buvo būtent C. Ronaldo.

Nevengia azartinių lošimų

Geriausi pasaulio atletai mėgsta ir azartinius žaidimus, o žaidžia tikrai iš rimtų sumų. Žinoma, pinigai pinigams nėra lygūs – kai sąskaitoje turi milijonus ar milijardus, laimėti ar palaimėti per vakarą kelis šimtus tūkstančių yra paprasčiausia smulkmė.

Bet kuriuo atveju azartiškų sportininkų yra tikrai daug, o šioje vietoje galima išskirti krepšinio fenomeną, Čikagos „Bulls“ klubo simbolį Michaelą Jordaną.

Pastarasis mėgdavo iš pinigų žaisti golfą, o taip pat yra ir didelis kazino gerbėjas. Žinoma, jį domino ne lošimo automatai online, o patys prabangiausi lošimo namai. Paklaustas ką pats mano apie savo pomėgį lošti, buvęs žaidėjas, o dabar milijonierius tik nusišypso. Pasak M. Jordano, jeigu jis neturėtų iš ko išmaitinti savo šeimą, tuomet kažkas jam galėtų kalbėti apie problemas dėl lošimo, kitu atveju apie tai diskutuoti, pasak krepšinio korifėjaus, tiesiog nėra prasmės.

Pinigai investuojami

Dar vienas itin garsus krepšininkas, skandalingai praėjusių metų sausį žuvęs Kobe Bryantas pasižymėjo talentu ne tik krepšinio aikštelėje. Gynėjas buvo ir puikus investuotojas. Ne kartą K. Bryanto įsigytos akcijos atnešdavo dešimtis kartų didesnį pelną.

Sėkmingų investicijų pavyzdžių galima rasti ir kur kas arčiau. Lietuvoje puikiais verslumo įgūdžiais gali pasigirti buvę krepšininkai Linas Kleiza, Šarūnas Marčiulionis, daugybę verslų turi ir Arvydas Sabonis.

Taigi, galbūt sportininkų pinigų leidimo būdai per daug nesiskiria nuo paprastų mirtingųjų. Tačiau kai gali sau leisti dešimtis kartų brangesnius pirkinius, jie atrodo gerokai įspūdingiau.

Facebook komentarai
});}(jQuery));