Kur pakryps Mindaugo Kuzminsko karjera?

Kur pakryps Mindaugo Kuzminsko karjera?
 
 Prieš keletą metų lengvojo krašto puolėjas Mindaugas Kuzminskas buvo laikytas vienu geriausių Lietuvos krepšinio žaidėjų. Puikus krepšininkas jis, be abejo, yra iki šiol. Tačiau, deja, paskutiniai dveji sezonai žaidėjui nesusiklostė taip, kaip norėtų.
 
 M. Kuzminskas 2017-2018-ųjų sezoną pradėjo Niujorko „Knicks“ ekipoje, bet šis klubas lietuvio savo planuose nebematė ir jis tiesiog sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Pasitaikius progai jis sugrįžo į Europą, kur susitarė dėl dviejų metų kontrakto su Milano „Olimpia“ klubu.
 
 Tiesa, šioje komandoje jis savo vietos taip ir nerado, tad rudenį į komandos treniruočių stovyklą lietuvis nebesugrįš.
 
 Šiame straipsnyje pateiksime realiausias M. Kuzminsko tolimesnės karjeros galimybes.
 
 Grįš į Kauno „Žalgirį“?

 

 Vienas iš realių variantų, kad M. Kuzminską po ilgesnės pertraukos grįš į Kauno „Žalgirį“ – Lietuvos čempionai jau baigė komplektaciją, bet galimybė įsigyti pajėgų lietuvį juos tikrai vilioja.
 
 Krepšinio naujienos trimituoja, jog „Žalgiris“ M. Kuzminską bando suvilioti solidžiu atlyginimu, bet kita vertus finansais kauniečiai dar vis negali konkuruoti su kai kuriais Europos klubais.
 
 Faktas vienas – išvysti M. Kuzminską su „Žalgirio“ apranga būtų išties smagu.
 
 Gali grįžti į Malagą
 
 Prieš išvykdamas į NBA M. Kuzminskas net trejus metus žaidė Malagos „Unicaja“ klube. Lietuviui ten puikiai sekėsi ir jis tapo tikru fanų numylėtiniu.
 
 Taip, „Unicaja“ jau netreniruoja Joao Plaza, kuris M. Kuzminską į komandą atsivežė iš „Žalgirio“, tačiau šios Ispanijos komandos vadovai neslepia ambicijų susigrąžinti buvusį savo auklėtinį.
 
 Realu, kad sugrįžimas tikrai įvyktų, tačiau M. Kuzminską gali stabdyti tai, kad „Unicaja“ nerungtyniauja Eurolygoje. Ši komanda, kaip ir Vilniaus „Rytas“, varžosi Europos taurės turnyre.
 
 Pasiūlymai iš Turkijos
 
 Krepšinis Turkijoje vis populiaresnis, o šios šalies komandos vilioja vis daugiau žvaigždžių. Pasak įvairių šaltinių ne viena Turkijos komanda norėtų savo gretose matyti M. Kuzminską – galbūt taip ir nutiks.
 
 Reikia nepamiršti, kad prieš sutardamas su „Knicks“, lietuvis buvo sudaręs sutartį su Stambulo „Darušafaka“.

Facebook komentarai
});}(jQuery));