Kur ir kodėl prisigėrė LAT teisėjas Arvydas Daugėla?

daugel

daugel

Kur ir kodėl prisigėrė LAT teisėjas Arvydas Daugėla?

Aurimas Drižius

Redakcijos turimi dokumentai rodo, kad taip vadinamo Lietuvos aukščiausiojo teismo (LAT) teisėjas Arvydas Daugėla dar birželio 1 d. 13.30 turėjo pirmininkauti LAT posėdžiui.

A.Daugėla buvo kolegijos pirmininkas, kolegijos nariai – Tomas Šeškauskas ir Artūras Pažarskis.

Tačiau vietoj to, kad vykdytų savo pareigas ir nagrinėtų bylas, LAT teisėjas A.Daugėla nežinomu būdu per pietūs atsidūrė Kaune. Ten, matyt, prisigėrė iki žemės graibymo, tada sėdo į savo prabangų „Mercedes“ ir nurūko į Vilnių.

Tačiau apie girtą ir pavojingai manevravusį ‚Mercedes“ policijai pranešė vairuotojai – policija pastarąjį sustabdė, ir vairuotojas pripūtė 1,8 promilės alkoholio.

daugela1

Teisėjų taryba: galimai neblaivaus vairavusio LAT teisėjo įgaliojimai stabdomi, bus sprendžiama dėl jo atleidimo iš pareigų

2021-06-01

Šiandien vakare buvo gautas LRT.LT žurnalisto paklausimas apie galimai automobilį vairavusį neblaivų Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėją. Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla šią informaciją patvirtino ir nurodė, kad šiandien pavakare Kauno rajone buvo sustabdytas automobilį vairavęs neblaivus Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Arvydas Daugėla.

Teisėjų tarybos vadovybė nedelsdama informavo Lietuvos Respublikos Prezidento instituciją apie šį įvykį.

Pagal Konstituciją ir Teismų įstatymą Respublikos Prezidentas priima dekretą kreiptis į Teisėjų tarybą dėl patarimo atleisti teisėją iš pareigų pažeminus teisėjo vardą. Teisėjo įgaliojimai sustabdomi iki bus priimtas sprendimas dėl teisėjo atleidimo iš pareigų.

 

Teisėjų tarybos pirmininkė
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo
Civilinių bylų skyriaus pirmininkė
l. e. Teismo pirmininko pareigas
Sigita Rudėnaitė

 

Ar 13.30 įvyko numatytas teismo posėdis, kuriam turėjo pirmininkauti Daugėla?

Ar jis bent dalyvavo šiame posėdyje? Ar tai, kad teisėjas neatvyko į posėdį, teismo pirmininkei pranešė kiti kolegijos nariai Šeškauskas ir Pažarskis.

Visi šie klausimai pateikti taip vadinamam LAT, ir redakcija iki šiol netri atsakymo

Facebook komentarai
});}(jQuery));