Kur ir kada bus galima važiuoti ilgiausiu troleibusu Vilniaus istorijoje

20211214111814_VMS_9864.png

Kur ir kada bus galima važiuoti ilgiausiu troleibusu Vilniaus istorijoje

Jau nuo šiandien vilniečiai sostinės gatvėse ne tik pamatys, bet ir galės pasivažinėti išskirtiniu, daugiau nei 24 metrų ilgio troleibusu, kuris yra net ketvirtadaliu – 6 metrais – ilgesnis už tuos, kurie matomi miesto gatvėse. Į pirmąjį oficialų, 19 numeriu pažymėtą maršrutą, naujasis troleibusas leisis 13:43 judėdamas iš Pašilaičių žiedo. Jis keleivius veš vienu populiariausiu ir ilgiausiu maršrutu Pašilaičiai–Konstitucijos pr.–Antakalnis–Saulėtekis.

Pirmąją dieną troleibusas įveiks 4 reisus, iš Pašilaičių pradinės maršruto stotelės pajudėjęs 13:43, galinę maršruto stotelę – Senąją plytinę – pasieks apie 14:47, kur apsisuks ir grįš atgal. Numatoma, kad be pirmojo reiso laiko, troleibusas iš Pašilaičių pradinės maršruto stotelės dar pajudės 15:44, 17:42 ir 20:24.

Ilgojo troleibuso kursavimo tvarkaraštį jau šiandien keleiviai ras www.judu.lt. Šio troleibuso tvarkaraštį rasti patogu, jis išskirtas specialia ikona – apibrėžtas raudonas troleibusas. Važiuojant ilguoju troleibusu galioja įprastiniai viešojo transporto bilietai, kuriuos galima įsigyti programėlėse m.Ticket ir m.Parking, pildant Vilniečio kortelę e.savitarnoje ar bilietų platinimo vietose: https://bit.ly/31UbZcs

Naująjį troleibusą iš kitų „Vilniaus viešojo transporto“ parko transporto priemonių išskiria ne tik ilgis, bet ir išvaizda – specialiai šventiniam laikotarpiui troleibusas papuoštas šimtais lempučių.

3 dalių „Solaris Trollino 24 Metrostyle“ troleibusas Vilniaus gatvėmis kursuos nuo gruodžio 14 d. iki sausio vidurio.

Iš viso troleibusu vienu metu galės keliauti 190 keleivių, palyginimui – dabartiniai dviašiai troleibusai talpina nuo 77 iki 111 keleivių.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: VYGANDAS KIERAS, UAB „VILNIAUS VIEŠASIS TRANSPORTAS”
Facebook komentarai
});}(jQuery));