Kunigas Alfonsas Bulotas : „Išklausius Prezidento  G. Nausėdos  įžvalgas apie vaikų skiepijimą, ar atsiras krikščioniškoje  Lietuvoje  Erodo šalininkų žudyti vaikus?” 

vaiku

Išklausius Prezidento  G. Nausėdos  įžvalgas apie vaikų skiepijimą, ar atsiras krikščioniškoje  Lietuvoje  Erodo šalininkų žudyti vaikus? 

studentai

(nuotraukoje viršuje – studentų eilė prie Vilniaus universiteto – tikrinamas „skiepų pažymėjimas”)

Tai ką aš išgirdau rugpjūčio 30 d. per televiziją Prezidento kalboje apie masinį žmonių imunitetą, ir dar vakcinuojant vaikus, labai sunerimau. Man prisiminė Romos imperatoriaus Erodo elgesys, kad gimus  Jėzui, buvo  duotas  kariams įsakymas, išžudyti visus, nuo dvejų metų iki vienerių metų gimusius Betliejaus  apylinkės berniukus. Kodėl patarėjai nepasako Prezidentui, kad skiepai  nuo infekcijų skiriami ir leidžiami  tik su šeimos gydytojo leidimu. Kodėl taip paniekintas šeimos gydytojo autoritetas Prezidente? Kad laikrodžio rodyklių  ES neleidžia nusistatyti ir gaidžiui vidurnaktį  giedoti pagal Lietuvos geografinę padėtį, mat jį……, bet chemine verslininkų vakcina, už kurios pasekmes neprisiima atsakomybės gamintojai –  nuodyti žmogaus prigimtinį Dievo duotą imunitetą  abortuotomis ląstelėmis – nusikaltimas.

 

Ką sako bažnyčia?

 

Gal kam atrodo, kad bažnyčia pritaria tokiam cheminiams pasauliniam kriminaliniams  vakcinavimui,  kaip kai  kurie  pasivakcinavę kunigai? Dar 2005 m. Birželio 5d. vakcinavimo klausymu yra  paskelbtas svarbus  Vatikano tikėjimo  kongregacijos , Popiežiškosios  gyvenimo akademijos pareiškimas“Moraliniai apmastymai apie vakcinas, paruoštas iš ląstelių, gautų abortuotų žmogaus vaisių.  Be to, ši  kongregacija išsakė savo nuomonę nurodymu “Dignitas  personae“ ( 2008 m. rugsėjo 8 d. Nn.34 ir 35) dėl bendradarbiavimo  blogyje, tų kurie priima  sprendimus  naudoti  tokias ląsteles. Tai yra etiškas priekaištas tokiems skiepams. Moralinė pareiga vengti  netgi pasyvaus materialinio bendradarbiavimo, įsigyjant abortą per skiepą (nuotoliniu būdu) Todėl reikia manyti, kad tokiu atveju visos vakcinos, pripažintos kliniškai  saugiomis ir veiksmingoms, gali būti naudojamos sąžiningai, tik su tam tikra žinia, kad toks vakcinų naudojimas nėra oficialus.  Pagal: Suverenas popiežius Pranciškus 2020 m. Gruodžio 17 d. Klausytojams.   Pasirašytam Tikėjimo doktrinos kongregacijos prefektui, išnagrinėjus šią notą, liepta ją paskelbti.  Luis F.Card. Ladaria, SI  Prefektas.    + SE  mons. Giacomo  Morandi ,  Titulinis Cerveteri arkivyskupas,  Sekretorė. Naikinant savo prigimtinį  imunitetą,  neaiškios kilmės priemonėmis, rusiškai tai skambėtų  „члено  вредителство“  už  ką sodindavo pilietį į kalėjimą. Nemoralu eksperimentuoti  su piliečių sveikata, užuot  susirgus juos gydant. Manau  būtų  labai  moralu  Jums  Prezidente kaip  krikščioniui, rimtai paklausti savo tėvelio ką  jums daryti, su aplink jus supančiu melu? Tėvų patarimų laikėsi daugelis pasaulio įžymybių – nevardinsiu.  Turite gausią knygų kolekciją.-  paskaitykite. Jūs  Prezidente,  Lietuvos vardu spaudėte Šventam Tėvui ranką, dabar Lietuvai, labai reikia jūsų širdies.

 

Pagal Švento Tėvo Pranciškaus mintis, kad „kritika – vilties ir meilės aktas, o didžiausias papiktinimas- tiesos slėpimas. Kun. Alfonsas Bulotas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));