Krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis tapo jachtos kapitonu

DainiusAdomaitis

DainiusAdomaitis

Krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis tapo jachtos kapitonu

DainiusAdomaitis

TV3 televizija jau intensyviai rengiasi vasaros sezonui. Šią savaitę Nidoje nufilmuotas ir vasaros sezono pristatymo klipas, kuriame išskirtinius vaidmenis turėjo ne tik TV3 eterio žvaigždės, bet ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis.

 

Krepšinio rinktinės treneriui teko jachtos „Nida III“ kapitono vaidmuo, o į jo valdomą laivą sulipo TV3 vasaros programos žvaigždės: Vitalijus Cololo, Vaida Skaisgirė, serialo „Tėvelio dukrytės“ klipo herojai – dainininkas Valdas Burnys ir jo „dukrytės“. Tiesa, kapitono vaidmuo perduotas tik simboliškai, nes visus jachtos keleivius ir aktorius per filmavimą budriai saugojo rūpestinga jachtos „Nida III“ įgula.

 

Kapitono šturvalą laikinai perėmęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis sakė, kad jautėsi visiškai saugiai: „Esu plaukiojęs jachta, bet taip, kad šturvalą pats laikyčiau rankose, buvo pirmas kartas. Buvo labai įdomu. Jeigu turėčiau laisvo laiko, gal tai net būtų dalykas, kuris galėtų mane rimtai sudominti“, – įspūdžiais dalijosi D. Adomaitis.

 

Nepaisant to, kad šiemet pavasaris Lietuvos nelepina ir maudynių sezoną pradėjo dar tikrai nedaugelis, Vitalijui Cololo teko aukotis dėl klipo režisieriaus Mindaugo Rainio sumanymų ir kristi į dar vėsoką Kuršių marių vandenį. „Atvykau į filmavimą ir tik tada sužinojau, kad režisierius nusprendė įmesti mane į vandenį. Tik plaukdamas jachta pradėjau galvoti, kad gal per greitai sutikau su tuo prašymu… – pasakojo Vitalijus Cololo, kuris vasarą bus vienos iš realybės šou „2 barai“ komandų kapitonas, – bet iš tikrųjų nebuvo taip baisu, kaip tikėjausi. Vanduo buvo netikėtai šiltas ir labiausiai man nepatiko režisieriaus sprendimas neleisti man dar pusvalandį plaukioti aplink jachtą“.

 

Vitalijų labiausiai nustebino šiuolaikiška gelbėjimosi liemenė, kuri prisipučia tik įkritus į vandenį. Nors jautėsi saugiai, tačiau pripažįsta, kad kai kas jam vis dėlto sukėlė nerimą: „Kai visa jachtos įgula ir kapitonas išsitraukia mobiliuosius telefonus, kad pafilmuotų tai, kas vyksta, supranti, kad darai kažką neįprasto net jiems, o tai šiek tiek gąsdina“, – juokėsi Vitalijus ir teigė jog yra įpratęs maudytis net lediniame žiemos vandenyje, tačiau TV3 klipo filmavimo maudynės jam buvo šios vasaros maudynių sezono atidarymas.

 

TV3 vasaros klipe skambės daina „Nidai“, kurią žiūrovai galbūt pamena iš anksčiau vykdavusių grandiozinių Nidos festivalių. Šią dainą specialiai klipui sudainavo grupė „Man-go“.

 

TV3 šią vasarą žiūrovus kvies popietes leisti su romantišku ir intriguojančiu turkų serialu „Kerštas ir meilė“ (darbo dienomis 16.30 val.), vakarais linksmins neįprasta, bet labai miela šeima seriale „Tėvelio dukrytės“ (darbo dienomis 20 val.), po jo – antras karščiausio vasaros realybės šou „2 barai“ sezonas iš pajūrio. Vasarą tradiciškai laukia objektyvios ir operatyvios „TV3 žinios“, o jau antroje jos pusėje aistras kurstys krepšinis – draugiškos pasirengimo Europos vyrų krepšinio čempionatui varžybos, o paskui ir pats čempionatas – „Eurobasket 2017“, kuris vasaros karštį pratęs ir rudenį. Rinktinės treneris kviečia sirgalius aktyviai palaikyti Lietuvos komandą: „Sirgaliai turėtų visada komandą palaikyti. Kai yra geri momentai, yra lengva būti kartu, kai yra sunkesnis momentas, žaidėjams labai reikia palaikymo. Patikėkit, žaidėjai ne tam atvažiuoja į rinktinę, kad pailsėtų, jie atsiduoda 100 procentų ir visada stengiasi kuo daugiau gražių akimirkų padovanoti sirgaliams, bet sportas kartais yra negailestingas. Būkit su komanda nepriklausomai, ar gerai, ar blogai“, – ragino treneris.

 

TV3 vasaros klipas televizijos eteryje pasirodys nuo pirmadienio, o filmavimo užkulisių nuotraukas galite pamatyti jau dabar.

 

TV3 televizijos (pažymėta failų pavadinimuose) ir Gediminas Sass nuotraukos – https://we.tl/uzH1Bm5Ru6

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JUSTĖ RADZEVIČIŪTĖ-LAUGALIENĖ, UAB „TELE 3”

Facebook komentarai
});}(jQuery));