Krata pas Giedrių Grabauską – pagal Kasčiūno pareiškimą dėl nuomonės apie holokausto vykdytojus

Giedriaus1

Giedriaus1

Krata pas Giedrių Grabauską – pagal Kasčiūno pareiškimą dėl nuomonės apie holokausto vykdytojus „partizanus”

 

Aurimas Drižius

Šiandien, spalio 22 d., pas Socialistinio fronto pirmininką Giedrių Grabauską su kratos orderiu užgriuvo Kauno VPK pareigūnai.

„Vėl tie šunys užgriuvo, vėl viską atėmė, naują kompiuterį, pateikė įtarimus, – redakcijai pasakojo G.Grabauskas- pirkau naują gerą kompą, tai ir tą pavogė, viską išnešė. Įtarimus pareiškė man pagal Seimo nario Kasčiūno ir kitus pareiškimus – apie mano nuomonę apie holokausto vykdytojus. Turiu net įtarimą, kuris taip skamba : „Pakanka duomenų, leidžiančių teigti, kad Giedrius Grabauskas padarė BK uždraustą veiklą, numatytą 170 str. 2 dalyje . Pranešu, kad Grabauskas įtarimas tuo, kad : „laikotarpiu nuo sausio 13iki 14 d. , naudodamas programą „skype“, Rusijos TV kanalo Rosija1 kanalo laidos vesti reportaže viešai išsakė nuomonę apie partizanų lyderius : tai buvo žmonės, susiję su vokiečių žvalgyba, su fašistais, kurie plėšė ir žudė, ir kure vėliau buvo susiję su amerikiečių žvalgyba. Tokiu būdu Grabauskas reportaže viešai niekina ir skleidžia neapykantą partizanams ir žmonių grupei jų įsitikinimų pagrindu. Todėl įtariamas padaręs nusikalstamas veiklas“.

Juokinga, kad Vilniaus miesto apylinkės teismo nutartis padaryti kratą yra priimta balandžio 27 d., o krata atlikta  dabar  spalio 22 d.

„Kažkas pas mane septintą ryto beldė, tačiau aš neatidariau, galvojau, kad jeigu turi orderį, vis tiek duris išlauš, – pasakojo G.Grabauskas, – tačiau vos grįžau iš Paleckio teismo, kaip iš karto prisistatė policija. Pirmą kartą pamatėme Paleckį, su juo pasisveikinau. O policija nuvažiavo į žmonos darbovietę, pateikė direktoriui kratos orderį, atsivežė žmoną čia, kad ji atrakintų duris. Dabar sėdžiu ant ledo, viskas paimta – užrašų knygelės, kompiuteris, tik knygų ir telefono nepaėmė“.

 

 

Giedriaus1

https://holokaustas.weebly.com/galerija.html

Facebook komentarai
});}(jQuery));