Kovidinių ligonių sąmoningos žudynės

centers
No vaksineišin, no future?
O gal metas prabusti?
Pernai Veryga uždraudė Ivermektiną, pavadinęs jį vaistais arkliams, o mūsų parsidavusi melasklaida su nupirktais baltachalačiais mengelėmis, vaidinančiais pervargusius medikus, tam neprieštaravo.
O kam jie prieštaraus, jei vieniems (šokio „Jerusalema” pagalba kovojantiems su nu ach**nai pavojingu vyrusu) padidino algas, o kitiems (konserviniam „Medikų Sąjūdžiui”) švietėsi galimybė pasinaudojant žmonių baime ir naivumu prastumti „įsiklausančią į kito nuomonę ir turinčią 130 žingsnių ach***nai pavojingo vyruso suvaldymo planą” šaiką į valdžią?
Jei mes turėtume neparsidavusią ar į pampersus nepakrovusią „žiniasklaidą” (tame tarpe ir nekurią „nesisteminę”), šitas Verygos sprendimas (neabejoju tam gavęs ir „rūsaj pola” partijos pritarimą) būtų buvęs sumaltas į miltus.
Nes nors Gain’o’Fankšn riteris Faučis kartoja tą patį, ką ir Veryga, tačiau CDC portale tebėra įrašyta rekomendacija pabėgėliams, prieš atvykstant į JAV, pavartoti to paties Ivermektino.
Ir tiek Ivermektinas, tiek jo brolis dvynys Stromectolas yra patvirtintas FDA. O pikti liežuviai plaka, kad ivermektinu išsigydė apie 200 JAV kongresmenų ir kitų aukštų valdininkų.
Ir dar – kai mūsų Sėjonienės ir kiti „giliai susirūpinę” dėl mūsų sveikatos žmogos lieja (krokodilo) ašaras, kad nepavyksta „101% sumarmaliuok viską kas kvėpuoja” planas, prieš keletą dienų Merck vaistai nuo „ach**nai pavojingo vyruso” gavo autorizaciją. Apie kurią nei mūsų propagandonai, nei kiekvieną valdžios pirstelėjimą į šoną žinanti Rūtelė J. kažkodėl nepranešė.
Gal todėl nepranešė, kad vaksineišn is our future (siekiamybė)?
Ir pats skaniausias momentas – puikiausius vaistus, kurie parodė tokius nuostabius efektyvumo rezultatus, gydant „ach**nai pavojingą vyrusą”, kad net nebebuvo reikalo tęsti bandymus, sukūrė ne bet kas, o MERCK.
Ta pati Merck, kurios vaistai Stromectol (Ivermectin) seniai autorizuoti FDA…
Išvadas pasidarykit patys.
Facebook komentarai
});}(jQuery));