Koks apmaudas – visi Zelenskio po mirties apdovanoti Ukrainos didvyriai yra gyvi, „nachui” jie nieko nesiuntė

artworks etUPyyClXb9YhXjj dGAAtA t500x500

artworks etUPyyClXb9YhXjj dGAAtA t500x500

Šiame video kalba Ukrainos jūrų pėstininkų 88 bataliono vyr. leitenantas A.Malatkovas. Tas pats bataliono vadas iš „Gyvačių salos”, kurio karių buvo 13 ir kurie didvyriškai žuvo nuo „Русский военный корабль” patrankų ugnies. Tas pats, kurio būrį po mirties Zelenskis apdovanojo medaliais ir ordinais. Tas pats, kuris prieš žūdamas ištarė frazę: „Русский военный корабль, иди нахуй”.
Šiame video jis pasakoja, kad yra gyvas. Gyvi yra ir kiti 82 (ne 13 kaip skambėjo legendoj, o 82) jo žmonės. Pasakoja, kad Zelenskis su savo ordinais gali eiti „нахуй”. Taip pat „нахуй” gali eiti ir visi šios legendos kūrėjai (įskaitant LR seimą ir VLKK), nes šiam žmogui yra svarbiausia, kad jis liko gyvas. Ir šitas ukrainietis teisus.
Man tik įdomu kaip dabar jaustis visiems tiems glušiams, kurie patikėjo ir platino tą legendą savo sienoje. Iki kokio laipsnio reikia būti glušam, kad tikėti darželinukų lygmens pasakomis apie 13 spartanų.
Budulišką frazę iš šios legendos pas save sienoje yra pasipostinę net ir LR seimas su VLKK ? Aišku tai parodo mūsų seimo ir VLKK lygmenį. Bet tokia puikia proga aš dar kartą visiems užsimaukšlinusiems ukrainietišką vėliavėlę ant savo avatarkių, pasak valstybinės lietuvių kalbos komisijos dabar jau gryna lietuviška kalba ištarsiu:
„… иди нахуй !!!”
Facebook komentarai
});}(jQuery));