Kodėl žmonės valdžios nemuša…bažnyčioj

Kodėl žmonės valdžios nemuša…bažnyčioj

Tarybiniais metais komunistai nėjo į bažnyčią,o sekė ten einančius.O kai vėl …“savi“nauji šeimininkai jiems patikėjo valdžią,kitoje erdvėje-tai užėmė visas priekines eiles ne tik Katedroje per šventes ir dar pradėjo keikti savo buvusius mokytojus.

Kaip čia gaunasi,kad bažnyčia leidžia būti prie altoriaus pirmiausia tiems ,kas apvogė tauta  dvasiškai sovietmečiu ,o dabar apvogė tautą ir pažemino būdami valdžioje.Tai aišku liečia ne visus vagis ir valdininkus,bet moralė jau neegzistuoja net vaikų ugdyme ar kokioje nors ugdymo įstaigoje ar ‚UGDYMO“ priemonėje-pvz.televizijoje,internete kurią mato net pypliai .

„NAUJOS KULTŪROS“ pasekoje Išsigimė Valstybės tarnautojai,Švietimo darbuotojai-ir jauna karta dažnai nebemato   gero pavyzdžio iš vyresnės  kartos.Kam ta demoralizacija ,kuri tęsiasi ir Naisių korifėjaus įtakoje-sugebėta vaikus pardavinėti,dar įteisinti kokias ten kanapes.O ką gero- nieko.Viskas mokama-net daug kas pabrango padidinus akcizus.

Jei nekelti tautos dvasios,o kelt i tuos akcizus-tauta  tik dėl to nesikels-gers ,rūkys,nes taip darė iki jo ir darys po jų.Nėra jokio moralinio augimo-atėjo savanaudžių seimas-ir tauta tai matydama – jau pradėjo tuos ponus valstiečius ravėti.O tai galbūt reiškia,kad ir blaivėti.

Ravėjo visada,bet dar niekada taip ,kaip per šiuos rinkimus.Išravėjo Skvernelį, išravės ir ateinančiuose rinkimuose piktžoles valstiečių pavadinimu  užaugusias.

Tik gaila brangaus laiko ,kuris taip skuba,kad iš skurdo nepakylanti tauta dar daug ir klysta.Jei truputį leis vogti-tai gal prasigyvensim…taip buvo prie kolūkių.O dabar viską pasiima ponas-pirmininkas ir jo chebra.

Policininkas net gulintis daug blogo pridaro,o valdininkas savo nieko nedarymu daro tą patį blogį.Kam tos patyčios visur –kam.

Nematome draugai jokių gerų pokyčių-reiktų sakyti-lauk iš šventovės.Tai ir turi padaryti norintieji,kad ateities kartos ne tik klūpėtų bet ir  keltųsi darbams.

MARIONĖČIŲ ,VAGIŲ APSIMETĖLIŲ  gali likti tik teatrų scenoje spektakliuose,  operose,knygose,karikatūristų,dailininkų darbuoser kur reikia  užfiksuoti tą kraupią istoriją ir ją priminti ateičiai visiems ,kad  vėl negrįžti į tas pačias kieno tai įvažinėta s kreivas vėžes (nuo tos saulės vėžimo laikų,tai iš vienr tai iš kitur),iš kurių vis neišlipame.

 Dėkui visiems padėjusiems sau ir Lietuvai ir šiuose apsiprendimo metuose.

K.D.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));