Kodėl susipyko bado akcijos organizatoriai S.Katavičienė ir D.Šulcas ?

Kodėl susipyko bado akcijos organizatoriai S.Katavičienė ir D.Šulcas ?

Bado akcijos organizatorių Scholastikos Katavičienės ir Donato Šulco keliai išsiskyrė. 

Apie tai papasakojo vienas šios akcijos dalyvis Žilvinas Razminas : „Visą laiką jautėme, kad kažkas ne taip, nors mūsų visų interesas buvo vienas ir aiškus – teisingumas. Nors Katavičienė sakė, kad ji atsitiktinai surado D.Šulcą, nes reikėjo dviejų akcijos organizatorių, tačiau vėliau sužinojome, kad prieš tai du mėnesius buvo jo specialiai ieškoma. Kai pradėjome rašyti apie teisėjų nusikaltimus, ir kad juos reikia nušalinti, tai kita pusė mums visą laiką trukdė – sakė, kad nieko nereikia daryti, nieko skelbti, tik sėdėti, ir nieko daryti. Kai užsiiminėjome šia veikla, tai ši ponia atsiribojo nuo D.Šulco ir Z.Vaišvilos ir nuo bet kokios jų veiklos be bado akcijos organizacinio komiteto sutikimo. Nors signataras Z.vaišvila buvo vienintelis, per kurį mes galėjome iškelti šiuos klausimus viešai ir juos paviešinti“.

Z.Vaišvila papildė „ aš visą laiką sakiau bado akcijos organizatoriams, kad jie turi būti pasirengę šiai akcijai ir iškelti konkrečius reikalavimus nuo pirmos dienos. Tada labai nustebau, kad akcija vyksta, ir visi už teisingumą, net prezidentė už teisingumą, tačiau nežinia dėl ko. Reikalavimai turi būti konkretūs“.

„Manau, kad D. Šulcas, o kartu ir aš ir Z.Vaišvila, buvome įtraukti sąmoningai, tada prie prezidentūros buvo planuojama sukelti provokaciją, o tai lengva padaryti, žinant mano karštą būdą, ir kad aš pasisakau už Lietuvos nepriklausomybę, prieš NATO, – pasakojo Ž.Razminas, – pati apsirijimo akcija, kai mes badavome jau keliasdešimt dienų, mus labai papiktino. Manau, kad jie gauna apdovanojimus už tokias akcijas. Kodėl Grybauskaitė nuolat kursto karą su Rusija

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));