Kodėl Lietuvos spec. tarnybos bandė Londone pagrobti Simoną Kroydoną, ir kuo čia dėta Asta Kuznecovaitė

0kuzia

0kuzia

LL jau rašė, kad Lietuvos spec. tarnybos bandė ambasadoje Londone pagrobti buvusį savo pilietį (dabar jau Jungtinės karalystės pilietį) Simoną Zagurską (Kroydoną).
Simonas atnešė priduoti savo LR piliečio pažymėjimą, tačiau ant ambasados laiptų buvo užpultas apsauginio, kuris panaudojo kovos veiksmus, čiupo žmogų už kaklo ir bandė nusitempti į ambasados rūsį.
S.Zagurskas pasipriešino, ėmė garsiai šauktis pagalbos, ir ištrūko į gatvę. Pagal jo skundą Didžiosios Britanijos policija jau pradėjo tyrimą dėl bandymo pagrobti.
br
Pats S.Krodyonas mano, kad buvo bandoma jį pagrobti dėl to, kad išgabenti į Lietuvą, ir ten nuteisti už tokios „Lietuvos ryto” žurnalistės Astos Kuznecovaitės tariamą šmeižtą. Pagal Vilniaus apygardos vyr. prokuroro Justo Liauciaus nurodymą jau trečią kartą buvo atįnaujinta baudžiamoji byla dėl A.Kuznecovaitės šmeižto – vienoje laidoje S.Kroydonas leptelėjo kažką nepadoraus ir dabar jau keli metai buvo tąsomas po prokuratūrą, vos grįždavo į Lietuvą.
Pati iškiliausia ir įžymiausia Lietuvos žurnalistė Asta Kuznecovaitė sugebėjo infiltruotis į „garliavinių” susivienijimą – pelniusi šių kvailelių pasitikėjimą, vėliau garsioji žurnalistė davė prieš juos parodymus teismuose, kur kvaileliai ir buvo nuteisti.
A.Kuznecovaitė išgarsėjo ir savo neprilygstama publicistka – ji vienintelė sugebėjo išsiaiškinti, kad VSD pulkininko Vytauto Pociūno žūtis Minske buvo „nelaimingas atsitikimas”
Lietuvą apskriejo sensacinga žinia. Paaiškėjo, kad trys iškilūs žiniasklaidos veikėjai – Asta Kuznecovaitė, buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus ir Virginijus Savukynas – ištyrė pulkininko Vytauto Pociūno žūtį. Ir padarė tvirtą it plienas išvadą: tai – nelaimingas atsitikimas.
A. Kuznecovaitė, M. Laurinkus ir V. Savukynas geriau už prokurorą A. Urbelį žino, kaip žuvo V. Pociūnas.
Pirmoji šią naujieną šeštadienį paskelbė V. Pociūną po mirties šmeižusio dienraščių lyderio žurnalistė Asta Kuznecovaitė.
Tiesa, neeilinį savo atradimą ši kukli žiniasklaidos darbininkė kažkodėl priskyrė Generalinei prokuratūrai.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/lietuvos-rytas-ir-lrt-klaidina-apie-v.-pociuno-zuti.-v.-landsbergio-komenta/spausdinti
Garsi žurnalistė nepaliauja persekioti bet ką, kuris išdrįsta suabejoti jos neprilygstama reputacija. Vienas toks turėjo net emigruoti į Angliją, kad nesupūtų Lietuvos kalėjimuose.
Štai šis prokuroro J.Lauciaus nutarimas :
kuzios Page 1
kuzios Page 2
kuzios Page 3
kuzios Page 4
kuzios Page 5
kuzios Page 6
kuzios Page 7
kuzios Page 8
kuzios Page 9
Facebook komentarai
});}(jQuery));