Kodėl geriau susirgti korona

mirtys

Kodėl geriau susirgti korona

 

Geoff Vasil

 

Aš nedalyvauju ir nedalyvausiu gyvulių paso ir privatumo politikos pažeidimo žaidime Lietuvoje, nes 1) jau susirgau seniausiai 2) nebijau susirgti vėl 3) sistema yra neteisinga, prieštarauja konstitucijai ir įstatymams ir pagrindiems Dievo duotomis žmogaus teisėms. Galų gale aš nedirbu Ingridai Šimonytei ir neprivalau paklusti jos įsakymams, direktyvoms, pageidavimams, baimėms ir falsifikuotoms statistikomis.

 

Bet aš turėjau draugę, kuri pakliuvo į Ingridos spąstus, dirba prekyboje ir tikrai nenorėjo „vakcinuotis” su neefektyviu, nesaugu ir netgi neišbandytu medikamentu kurį dabar vadina vakcina. Irgi negalėjo sau leisti kassavaitinio testavimo prabangą. Tai vienintelis jai išeitis — susirgti.

 

Taip ir padarė, be komplikacijų. Proga atsirado, pakišo pagaliuką į susirgusio vaiko nosį, tada į savo. Tada gavo savotišką „europinį” atestatą, bylojantį kad susirgo ir turi antikūnus. Darbovietės išsaugotas kurį laiką.

 

Įsigilinęs į situaciją, supratau, kad labai trūksta čia gero seno sveiko proto. Niekada istorijoje nebuvo bandoma epidemiją išgydyti sunaikinant kiekvieną tam tikrą virusą pasaulyje. Gilioje senovėje (netgi prieš tris dešimtmetis) žmonės suprato, kad imuninė sistema geriau susitvarko su nauju negalavimu negu banda jaunų mokslininkų kokiame universitete. Todėl, kad žmogaus imuninė sistema susiformavo per gal kelius milijonus metų. Mes turime ne vieną sistemą, tarp kitko. Yra pradinė, labiau cheminė sistema, kuri sudaro sąlygas mūsų tikrajam imunitetui pažinti naują ligą, o po to įsisąmoninti, t.y., prisiminti ir blogietį, ir kaip nukauti tą blogietį, ir ta mūsų atmintinė imuninė sistema prisimins gana ilgai. Pvz., Ispanijos gripas, dingęs iš pasaulio apie 1921 metus, tarkim — dauguma mūsų kūnų turi įgytą imunitetą tam, nors niekas nesusirgo tuo 100 metų jau.

 

Tuo tarpu tos mRNA ir kitokios „vakcinos” ir neleidžia pirminė imuninė sistema veikti teisingai, ir blokuoja tikrąją sistemą taip, kad joks prisiminimas negali būti. Tai grafinio oksido dėka. Grafinas nėra randamas gamtoje, tai yra pagaminta nano-molekulė, nano sferas iš anglies. Sutirpdytas lipiduose (lašiuose) jis sukelia papildomus rūpesčius, pvz., nukeliauja į širdį, erzina ir sukelia infarktus netgi jaunų žmonių tarpe, ir taip pat sugeba įsiskverbti į smegenis, kur sutrikdau normaliajai baltymų sintezei ir sukuria prionius, kurie savo ruoštu sukelia alzheimerio, parkinsono ligas ir kitokias panašias į senėjimą problemas. Bet problema atsiranda iš karto, nes mRNA ar kitoks viruso fragmentas yra „įkalintas” prie grafinio oksido pačioje vakcinoje, ir taip pirminė imuniteto sistema negali žaisti su molekule, ir antrinė sistema negali įsisąmoninti ir prisiminti.

 

Dar blogiau, visos vadinamosios vakcinos eina pagal tik vieną viruso „spyglį” o pilnajame viruse yra daug tokių. Rezultatas — gamtinė selekcija viruso lygiu. Atsiranda „variantai” kuri pereina per tą labai silpną, labai laikiną „vakcinų” suteiktą imunitetą. Kitaip tariant, turime vakcinuotųjų pandemiją. Ir taip rodo statistikos iš labiausiai „vakcinuotų” šalių. Jeigu darys toliau šitaip, kovodami su kiekvienu „variantu”, pagaliau žmogaus imunitetas ne tik priklausys visiškai nuo „naujų vakcinų”, bet ir sukils į nesąmoningą mušti save, autoimuniteto pandemija.

 

Mes žinome kad JAV ir daktaras Fauči sukurė CoViD tipo koroną kaip biologinis ginklas. Jeigu tai būtų arabų šalis ir pavardė, skelbtumėme karą su terorizmu ir pareikalautumėme išduoti teroristą Anthony Fauči tarptautiniam teismui, kitaip bombarduotumėme tą šalį kokį 20 metų. Žinodami tiesą, kad tai yra biologinis ginklas paleistas prieš visą žmoniją, nėra pasiteisinimo paklusti kaltininkų iš JAV patarimams kaip susidoroti su jų sukelta pandemija. Būtų panašu paklausti aktyvų banko plėšikų ką jie rekomenduoja, kad labiau apsaugotų bankus.

 

„Vakcinos” nėra efektyvios ir nėra saugios. Kas toliau taip teigia dalyvauja nusikaltime prieš žmoniją ir galimai genocido nusikalstamos veikos akte. Nežinojimas nėra pasiteisinimas teismuose, tačiau genocido nusikaltimo apibrėžimas daro išimtį tokiai taisyklei. Išimtis yra, kad žmogus turėjo žinoti, ir jeigu nežinojo, tai tik todėl kad nenorėjo ir taip norėjo sąmoningai išvengti atsakomybės.

 

Kadangi kažkokie idiotai, zombi ir nusikaltėliai dabar valdo pasaulį, nebus teisingumo greitai. Mūsų paguoda — jie patys daro save zombi, ir pakankamai greitai. Kaip kiekviename siaubo filme, zombių apokalipsas prasideda Atlantos mieste, pačiame CDC. Sveikiname naujam epochai, su mažiau patiklų idiotų ir konformistų.

(Susirgti korona nepritariu tiems, kuriem kamuoja ūmus kvėpavimo negalavimai ir pan. Tiesiog išvengti ir vakcinos, ir ligos, ir po kelių metų masinė pasaulio psichozė nuslūgs.)

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));