Valdas Vižinis : „Kodėl aš kaltinuTapiną”

Valdas Vižinis

Kodėl aš #kaltinuTapiną

Kažkas juk privalo tai padaryti..

 

Pradėsime.

Aš kaltinu Jus siekiu užtikrinti politinių galių perskirstymą Seime, siekiant išvesti opozicijoje atsidūrusias politines partijas į aktyvaus valios reiškimo lauką. Siaurąja prasme – Jūs vertėte mano valdžią.

 

Jūs, naudodamasis savo visuomenine reputacija, opozicijoje atsidūrusios politinės grupuotės interesais organizavote mitingą prie Seimo iš anksto žinodamas apkaltos dėl Basčio balsavimo rezultatus. Tai jūsų teiginys „nemiegojau 3 paras“. Tai Jūs pradėjote nebemiegoti likus vienai parai iki Basčio apkaltos dienos. Nebent pradėjote organizuoti „dėl viso pikto“.

 

Tai Jūs organizuodamas renginį galėjote derinti savo veiksmus su opozicinių partijų atstovais. Aukšto lygio. Tikėtina, kad ir juos kamavo ta pati nemiga. Nes Jūsų renginyje – aiškūs politinių mitingų organizavimo logistikos požymiai. FB komentaruose tapo žinoma, jog iš Klaipėdos atvažiavo du autobusai, vienas iš Kauno. Ar būna taip, kad eini gatve ir netikėtai stovi autobusas? Ir dar sutapk tu man .. nereikia bilieto, o ir veža tiesiai į Vilniaus centrą. Reikalingai valandai. Ir parveža. Du ten – atgal tik 700 km.

 

Tai Jūsų mitinge opozicinės grupuotės partijų nariai įsigudrino su savo partijų vėliavomis protestuoti prieš savo partijas esančias Seime. Juk jūs kaltinote valdžią. Tiesa? Juk ne valdančiąją jos dalį?

 

Ir atleiskite dabar už šiuos pastebėjimus. Bet jie privalomi. Jūs viešas asmuo ir jums keliami kitokie viešumo reikalavimai. Todėl teigiu, kad organizuodamas mitingą prie Seimo, kuris vyko , be jokios abejonės, alkoholio pramonės interesais, Jūs bent laikinai turėjote sudaryti separacijos – gyvenimo atskirai su žmona, dirbančia MG Baltic koncernui sutartį. Nėra jokios informacijos apie tai, jog ją sudarėte, todėl turiu pagrįstų įtarimų, jog jūs su MG Baltic gulėte, kėlėte , gėrėte kavą, galbūt vedžiojote šunį, o minimu mitingo organizavimo laikotarpiu, jūsų ryšys net kelis kartus galėjo būti intymus.

 

Pabaigoje patarimas. Nebetąsykite jumis pasitikinčių hipsterių, mokinukų, jaunųjų partijų karjeristukų į mitingus nuversti valdžią. Jie dainuoja, paploja, kiečiausias veiksmas – pašvilpia. Daugiau niekam netinka. Jie nepaveikūs. Taikykit solidesnio amžiaus žmonių paramos. Mes pikti galim viską ..

 

Valdas Vižinis

Nuotraukoje jaunieji socialdemokratų ir liberalų karjeristukai. Ačiū Ramūnei už nuotrauką…

Facebook komentarai
});}(jQuery));