Kirpkime tylą. GROŽIO SPECIALISTAI “KERPA TYLĄ” IR KYLA Į KOVĄ UŽ SAVO TEISES

maxresdefault-3

maxresdefault-3

MES, LIETUVOS PILIEČIAI, DAUGIAU TAIP NEBEGALIME GYVENTI! KIRPKIME TYLĄ IR KOVOKIME UŽ SAVO TEISES!!!

GROŽIO SPECIALISTAI “KERPA TYLĄ” IR KYLA Į KOVĄ UŽ SAVO TEISES
Lietuvos grožio specialistai “kerpa tylą” ir kyla į kovą už savo teises gauti adekvačias karantino kompensacijas ir už savo teisę dirbti.
Puikus pavyzdys kitiems smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams kaip vienytis ir veikti.
Jie solidariai užsidarė ir laukė leidimo dirbti, jie yra pasiruošę laikytis visų saugumo reikalavimų, tačiau nuolat nukėlinėjant karantino švelninimo laiką ir neduodant net vilties dėl greito atsidarymo, pradeda suprasti, kad tik jie aukojasi dėl bendros valstybės gerovės, kai tuo tarpu valstybei jų pačių situacija absoliučiai nerūpi ir jie yra visiškai palikti likimo valiai.
Smulkiam ir vidutiniam verslui bei ten dirbantiems žmonėms griežto karantino sukurta situacija, visiškai uždraudus dirbti ir mokant tik 257 EUR / mėn. pašalpą, kurios turi užtekti ir nuomos bei kitų įsipareigojimų apmokėjimui, jau nekalbant apie kitus asmens ar šeimos poreikius, yra daugiau nei apgailėtina, absoliučiai daugumai tai yra kova už išgyvenimą ir jau daugiau nei laikas pradėti GARSIAI apie tai kalbėti ir ginti savo teises į egzistavimą.
Video diskusijoje kalbama apie planuojamus veiksmus, apie bendradarbiavimą su teisininkais, teisinių ieškinių kėlimą ir reikalavimus gauti adekvačias kompensacijas. Žmonės nusiteikę rimtai, nes jau peržengtos ribos.
Vienašališki valdžios sprendimai, koncentruojantis tik į vieną temą, tik į vieną problemą ir pakeliui žlugdant tūkstančių žmonių gyvenimus yra verti didelės kritikos ir kuo žmonių balsas bus stipresnis ir garsesnis, tuo greičiau kaip buvo sakoma video bus galima “Vyriausybei atkimšti ausis” ir padėti pagaliau IŠGIRSTI, kad ji turi ieškoti sprendimų kaip rūpintis VISAIS Lietuvos piliečiais, kurie stengiasi būti atsakingais, tačiau to paties nesulaukia iš valstybės atgal.
Tokia vienas kito parama, susitelkimas, vienybė šiandien yra be galo svarbi. Labai palaikau visus smulkiuosius ir vidutinius verslus ir jų kovą už išgyvenimą ir orų gyvenimą!
Per 4-ias dienas įrašas peržiūrėtas 63 tūkst. kartų!

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));