Kinija daug metų renka pasaulio gyventojų DNR – matyt, kad kurtų biologinius ginklus etninėms gyventojų grupėms

Jūsų dėmesiui – Gordono Chango (https://en.wikipedia.org/wiki/Gordon_G._Chang) Fox News paskelbtas rašinys apie tai, kaip ir kokiu tikslu Kinija renka Amerikos ir pasaulio gyventojų DNR:
Kinijos Liaudies Respublika (KLR) jau daugelį metų renka žmonių DNR ir, pasak knygos „The Coming Collapse of China“ autoriaus Gordono Chango, šiurpios šios šalies motyvacijos turėtų kelti didelį nerimą JAV.
Kinija, turėdama daugiau nei 80 milijonų sveikatos profilių, valdo didžiausią ir vis augančią DNR duomenų bazę pasaulyje. Interviu „Fox News“ Changas perspėjo, kad Kinija planuoja naudoti šią informaciją kurdama biologinius ginklus, skirtus konkrečioms etninėms grupėms.
„Koronavirusas nėra paskutinis patogenas, kuris bus sukurtas Kinijoje. Taigi turime susirūpinti, kad kita liga bus labiau užkrečiama ir mirtina nei naujasis koronavirusas “, – sakė Changas.
Pranešama, kad Kinija renka savo piliečių DNR teisėsaugos tikslais, disidentų paieškai ir griežtai kontroliuojamos sekimo valstybės formavimui.
Jie taip pat rado būdų, kaip gauti užsieniečių, įskaitant amerikiečius DNR.
Kaip gi jie gauna šią neskelbtiną informaciją?
„Amerikos kompanijų, turinčių DNR profilius, pirkimas, DNR analizės subsidijavimas motininėms įmonėms ir įsilaužimas“, – sakė Changas.
Pavyzdžiui, 2015 m buvo nustatyta, kad KLR „nulaužė” antrąją pagal dydį JAV draudimo bendrovę „Anthem“. Dabar KLR naudoja koronavirusą, kad padidintų savo DNR duomenų bazę, reikalaudama tarptautiniu mastu pripažintų QR kodų kelionėms į šalį ir iš jos bei naudojant vakcinų diplomatiją.
„Jie deklaruoja:„Mes sukursime jums šią vakciną, bet turime baigti bandymus, todėl bandymams mes naudotume jūsų populiaciją. Jei nedalyvausite šiuose bandymuose, negausite kiniškų vakcinų “, – sakė Changas.
Jis tęsė: „Pekinas bando išplėsti savo įtaką pateikdamas naudojimui savo vakciną“. Tuo pačiu metu „renkant labai jautrią informaciją apie žmones už Kinijos ribų“.
Šiuo metu Kinijoje yra penki koronaviruso vakcinos variantai, kurie yra pasiekę 3 fazės klinikinius tyrimus. Paskutinis bandymų etapas buvo atliktas mažiausiai 16 šalių, įskaitant Braziliją, Turkiją, Maroką ir JAE.
Tikslas, kodėl Kinijai reikia šios informacijos, apima dominavimą biotechnologijų pramonėje, kuri „jiems yra labai svarbi“, – sakė Changas.
„Jie įtraukė tai į savo iniciatyvą „Pagaminta Kinijoje 2025 m. “, – pažymėjo jis. „Tai dešimtmečio trukmės programa, skirta dominuoti tam tikrose pramonės šakose “.
Antroji priežastis yra kažkas daug baisesnio: „Kinija tikriausiai bando vystyti ligas, nukreiptas ne tik į visus, bet ir į tam tikras etnines ar rasines grupes“.
Pasak Chango, genetiniai duomenys suteikia Kinijai galimybę kurti biologinius ginklus, kurie gali būti skirti tam tikroms žmonių grupėms. Be to, teigė jis, kad šalies elgesys renkant užsieniečių DNR, kartu draudžiant pateikti Kinijos DNR užsienio tyrėjams, palaiko šią teoriją.
„Turime būti labai susirūpinę, nes tai neatitinka šalies, norinčios bendradarbiauti su likusiu pasauliu siekių. Tai apibrėžią šalį, kuriančią biologinius ginklus “, – perspėjo jis.
„Žmonės sakė, kad biologiniai ginklai neveikia. Na, mes žinome, kad jie veikia, nes mes turėjome koronavirusą, kuris galbūt buvo ir nebuvo biologinis ginklas “, – patikslino Changas, „bet mes žinome, kad jis pažeidė Jungtines Valstijas ir to Pekinas iš tikrųjų siekia”.
Dabar, kai Kinija turi koncepcijos įrodymą, Changas paragino JAV veikti greitai ir užkirsti kelią šiai supervalstybei gauti daugiau amerikietiškos DNR.
„Mes neturėtume leisti jokiai Kinijos ar su Kinija susijusiai organizacijai tirti amerikiečių DNR. Mes turime pasakyti Kinijai: arba jūs sutinkate su inspekcijos režimu, arba mes pasitraukiame iš biologinių ginklų konvencijos “.
Kinija atmetė įtarimus, kad koronaviruso pandemija, kuri, kai kurių manymu, atsirado iš vyriausybės laboratorijos Uhane, buvo biologinis ginklas. 1984 m. KLR pasirašė Biologinių ir toksinių ginklų konvencijos (BWC) sutartį, draudžiančią jiems kurti, gaminti ar kaupti biologinius ar toksinius ginklus.
Tekstą ir video rasite čia:
Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, tekstas „U.S. Politics FOX NEWS Opinion Business Topics UPDATES Entertainment Sports Lifestyle county defends process Nation More IVT: Sheriff: Restrictions inenforced PANDEMIC Watch TV dispute, shows culture-themed Newsom's lockdown ofCalifornia OXNEWSFLASH Published hours ago China is collecting the world's DNA and the reason is sinister: Gordon Chang Gordon Chang warns next disease could be far more deadly than COVID-19 Teny Sahakian Fox News News First MORNING HEADLINES stories you nost news delivered thing every morning your Arrives Weekdays Subscribe SHARE“

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));