ukru

ukru

Iš serijos Herojam slava:

Ukrainos nacionalinė televizija klausia vieno iš Ukrainos regionų viršininko pavaduotojo, ar pas juos buvo „priešo ugnies korektiruotojų”. (tai yra neva žvalgų, kurie koreguoja rusų artilerijos ugnį – tai legenda, nes dabar visa raketų ir patrankų ugnis korektiruojama naudojant dronus), tas atsako, kad „žinoma, kad buvo”. „Nespėjome jų į kalėjimą pasodinti, jie tiesiog dingo”, praneša viršininkas. „Tai bent bėda – dingo žmonės” , – jam atitaria ir „žurnalistė”.

O štai ir vaizdo įrašas, kaip dingsta „priešo agentai”. Nekeista, kad ukropai žudo ir moteris, nes iš vaizdo įrašo matosi, kad tarp aukų yra ir viena moteris. Tai aukos iš neseniai ukrų „išvaduoto” rajono – įtariami „kolaborantai” šaudomi vietoje ir jais pildomos duobės. Vėliau visa tai pateikiama kaip rusų žiaurumo pavyzdys:

Šiuo įrašu pasidalino toks Azot pulko karininkas, kuris spėjo paredaguoti įrašą, kad neva „irašas iš okupantų telefono”.

Tiesa, labai paprasta nustatyti, kad patys ukrainiečiai žudė savo tautiečius, nes tarp aukų matosi ir moteris.

Šio video įrašo laikas – spalio 9 d., nes jį labai lengva patikrinti pagal metaduomenis. O rusai iš Kupiansko pasitraukė jau prieš kelias savaites

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));