Kieno nurodymus kenkdami Lietuvai vykdo landsberginiai? Ar tai tik kvailiai?

idiotas

idiotas

https://ekspertai.eu/kieno-nurodymus-kenkdami-lietuvai-vykdo-landsberginiaiar-tai-tik-kvailiai-apie-rusijos-tranzita-i-kaliningrada/
Kieno nurodymus kenkdami Lietuvai vykdo landsberginiai? Ar tai tik kvailiai? (Apie Rusijos tranzitą į Kaliningradą) 10
Paskelbta: 2022-06-20 23:49 Autorius: ekspertai.eu
Lietuva ir vėl smūgiavo Rusijai – pradėjo ženkliai riboti Rusijos tranzitą geležinkeliu į Kaliningrado sritį.
Užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas iš karto perspėjo, kad geležinkelio tranzito į Kaliningradą draudimą Rusija naudos propagandai.
„Be abejo, visos žinios, kurios rodo kokį nors nepalankumą Rusijai, yra pasigaunamos ir eskaluojamos. Tokia informacija yra pirmiausia paranki siekiant didinti įtampą ir vaizduoti Vakarų valstybes priešiškas Rusijos žmonių atžvilgiu“, – tokią nuomonę valstybiniam transliuotojui išsakė politikas.
Jis taip pat pridūrė, kad laukia Europos Komisijos išaiškinimo.
„Šiuo metu laukiame Europos Komisijos išaiškinimo dėl Europos sankcijų režimo taikymo Kaliningrado prekiniam tranzitui“, – atskleidė M. Adomėnas.
Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis informavo, kad Lietuva čia iš viso ne prie ko, esą šis tranzito ribojimas yra ne Lietuvos sprendimas, o Europos Sąjungos sankcijos Rusijai.
Rusija dėl viso to pareiškė griežtą poziciją.
Kas čia vyksta?
Apie tai plačiau birželio 20 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“ pasisakė signataras Zigmas Vaišvila ir LGPOC vadas Eduardas Vaitkus.
Facebook komentarai
});}(jQuery));