Senio Landsbergio atsiprašymas – bylos tiems, kurie jį nušvilpė

senis1
Atgal į ateitį. Grįžtame į virtuvinio pasipriešinimo laikus. Kai valdžią pašiepti bus galima tik siaurame šeimos ir draugų rate. Anekdotus pasakosime tik tyliai ir apsidairydami aplinkui.
✔✔
Tik šį kartą bus sudėtingiau. Dėl ramybės dar reikės susižinoti pašnekovo partinę priklausomybę, vakcinacijos statusą ir priklausymą prievartos struktūroms.
✔✔✔
Pasaulinis eksperimentas skambiu pavadinimu DEMOKRATIJA uždarinėjamas. Kai kam tai bus šokas, bet matant visa tai kas dabar vyksta pasauluje, nesunku nuspėti kaip rutuliosis įvykiai.
✔✔✔
Čia tik repeticija prieš kitų demokratinių laisvių ir teisių panaikinimą. Vėliau seks asmens laisvės panaikinimas, nekaltumo prezumpcijos panaikinimas, rinkimų panaikinimas.
✔✔✔
1933 metais į valdžią Vokietijoje atėję naciai ne iš karto įvedė diktatūrą. Tai jie darė palaipsniui ir panaudodami dar veikiančius demokratinius šalies institutus.
✔✔✔
Jei palaipsniui didindinsite verdančio vandens temperatūrą, verdanti varlė net nepajus, kad yra verdama. Taip, tai apie mus…….
⛔⛔⛔

https://www.alfa.lt/…/pries-sausio-13osios…/243930/…

Bandymas niekingai apsimetinėti, kad šūksniai ar švilpimas protestuojant yra… šiaip buitinis chuliganizmas, tas pat, kaip po kaimynų langais naktį.
Realiai tai – piktavališka manipuliacija, įstatymų nežinančių gyventojų tyčinis klaidinimas ir bauginimas, trukdymas jiems naudotis konstitucine teise: ne, protestuose švilpti nėra kol kas uždrausta, protestai ir vieši triukšmingi renginiai irgi neuždrausti, o yra bazinė demokratinė teisė, ir šiaip buityje švilpti, švęsti ar kaip kitaip triukšmauti neuždrausta iki 23 vakaro.
Plojimai, šūksniai „Tegyvuoja!”, „Gay rights – human rights!” ar „Black lives matter!”- ne mažesnis triukšmas ir „rimties trukdymas”, jei ką.
Šiuos pranešimus platina kaimuose ir miesteliuose.
policija
Facebook komentarai
});}(jQuery));