Kelia nerimą tai, kad niekas nemiršta nuo Omicrono, neserga sunkiai ir nėra guldomas į ligoninę

dulkys-01.jpg
„”Sąžiningai kalbame apie situaciją, tai ji yra tokia, kad kelia nerimą. Tos tendencijos yra svarbiausios. Visi omikrono atvejai, kiek Lietuvoje yra jų nustatyta, nei vienas nesibaigia nei hospitalizacija, nei kažkokiu sunkesniu kitu atveju.” – Tikslus sveikatos ministro šnektelėlimas.
Nesijuokite, jis tikrai kalba sąžiningai, labai sąžiningai: TOKIA situacija (niekas nemiršta nuo Omicrono, neserga sunkiai ir nehospitalizuojamas) JAM tikrai kelia nerimą: kaip mes dabar tai paaiškinsime EK ir PSO?? Kaip, po galais, karantiną paskelbsime??
Kas iš tiesų guli „reanimacinėse” ir kas iš tiesų jose miršta?
Kam iš tiesų prirašomos „mirtys nuo kovydo”?
Tiek Statistikos Departamentas, tiek mūsų melasklaida prieš kurį laiką paskelbė, kad Lietuvoje Omikronas jau įsivyravo ir apie 90 procentų naujų atvejų priklauso jam.
Kad Omikronas dešimtis kartų mažiau pavojingas, nes virusas nepatenka į plaučius, o tesukelia slogą/kosulį/gerklės peršėjimą, skelbia visi užsienio šalių tyrimai.
Kaip ir tai, kad tose šalyse, kuriose įsivyrauja Omikronas, mirštamus „nuo Kovydo” drastiškai krenta.
O pas mus nors Omikronas įsivyravo, nors didelis procentas žmonių persirgo ar „turi vakcinų teikiamą apsaugą”, tačiau ligoninėse guli panašus skaičius žmonių, kaip vyraujant Deltai, reanimacinėse žmonių irgi nemažėja, kaip nebelabai mažėja ir mirčių „nuo kovydo” skaičiai.
Ir mirčių daug tik pas mus. Įdomumo dėlei įdėjau lentelę su įvairių šalių duomenimis.
Indijoje mirčių mažėja (nors jų joje ir taip mažai, palygint su „sergančių” skaičiais). Danijoje, jei lyginsime „užskrėtimų skaičių” su mirčių skaičiais – irgi geresni rodikliai nei Lietuvoje. Jau nekalbu apie PAR ar Estiją, kurioje esant dvigubai mažesniam užsikrėtimų skaičiui (vienetams, ne procentams) mirčių yra 4-5 kartus mažiau nei Lietuvoje. Ir Estijoje paskiepytų yra beveik 62 procentai, palyginus su Lietuvos 68.5 proc. (jei galvotume, kad į kapus vis dar varo Delta).
Taigi – nuo ko iš tiesų miršta Lietuvos žmonės?
Kas iš tiesų guli reanimacinėse lovose?
Ir kurie mums statistikos pateikiami skaičiai iš tiesų yra teisingi ir nesuklastoti?
O gal viskas, ką mums sako valdžia, yra melas ir klastotės?
Gal Lietuvoje bet kokia mirtis (nepersistengiant itin įžūliai kelti skaičių) yra priskiriama kovydui vien tam, kad būtų galima tęsti ekstremaliąją situaciją, kad būtų galima kišti nuo Omikrono (slogos ir peršinčios gerklės) net nesaugančias „vakcinas”, griauti ekonomiką ir tuo pačiu gauti ES milijardus „pandemijos suvaldymui”?
Gal visi tie tūkstančiai mirusių mirė dėl negydyto plaučių uždegimo, dėl valdžiai tarnaujančių „medikų” aplaidumo ar nusikalstamos tyčios (nes gi tie patys „medikai” tyli ir dėl „skiepų” daromos žalos…)?
Nes negali taip būti, kad ir Omikronas vyrautų, ir reanimacinėse gulėtų toks pat didelis skaičius žmonių, kaip Deltos vyravimo metu.
Nes visose šalyse, kuriose vyrauja Omikronas, mirčių stipriai sumažėjo.
O Lietuvoje nelabai. Ir tai bent man perša tik vieną prielaidą – kad Lietuvoje iš tiesų niekada Kovydas ir nemarino tiek žmonių, kiek mums piešė. Nes jei tai būtų tiesa, dabar mirčių drastiškai mažėtų.

271724319 1604312279930072 1690283060422886835 n

Facebook komentarai
});}(jQuery));