Keletas klausimų tylinčiam Seimo nariui Laurui Stacevičiui

stacevicius

stacevicius

Keletas klausimų tylinčiam  Seimo nariui Laurui Stacevičiui

Kristina Sulikienė

stacevicius

Spaudos esate tituluojamas „tyliausiu Seimo nariu“, kuris nei viename posėdyje, kiek vyko nuo 2016 m. išrinkto Seimo pradžios, nepratarėte nė žodžio.

Kai spauda teiravosi, kodėl tylite, teisinotės, jog ten labai sunku užsiregistruoti, be to, sakėte, jog nuo debatų ir diskusijų esą vis tiek niekas beveik nepriklauso.

Esate veterinarijos gydytojas, tačiau dirbate Teisės ir teisėtvarkos komitete.

Todėl natūralu, jog tokiam teisės galiūnui turiu keletą klausimų, kurie padėtų suvokti, kodėl veterinaras manosi galintis spręsti sudėtingus teisinius klausimus.

Ar jūsų žmonos Linos mergautinė pavardė yra Bačikalo?

Kodėl prieš rinkimus nenurodėte žmonos kaip sugyventinės, ir kodėl nesituokėte iki rinkimų: juk esate parlamentinės grupės, saugančios šeimą, dalyvis- o šeima Lietuvoje pripažįstama vyro ir moters santuoka?

Kaip jūs manote, ar jūsų veterinaro išsilavinimas yra pakankama kompetencija dirbti Teisės ir teisėtvarkos komitete?

Ar jūsų mama yra Utenos rajono apylinkės teismo teisėja Irena Stacevičienė? Jeigu taip – kodėl, dirbdamas komitete, kuris tiesiogiai nagrinėja ir teisėjų darbo apmokėjimo klausimus, bei skundus dėl jų korupcijos, nedeklaravote ryšio su ja?

Esate patyręs medicinos, veterinarijos ir gyvulininkystės įrangos pardavimo vadovas. Ar Teisės ir teisėtvarkos komitete vietoj jūsų dirba teisėja mama – konsultuodama jus telefonu ir elektroniniu ryšiu?

Jūsų mama Irena Stacevičienė tarybiniais metais yra dirbusi kadrų vadove: dirbo 1986-1990 Utenos rajkoopsąjungos kadrų skyriaus viršininke. Dirbate laikinojoje komisijoje dėl Seimo nario Mindaugo Basčio, kuris nedeklaravo ryšių su kažkokiu buvusiu KGB agentu. Ar nedeklaruojant ryšių su savo mama yra etiška spręsti kitų kolegų nedeklaravimo klausimus?

Lina Bačikalo yra Česlovo Bačikalo duktė, Česlovas Bačikalo galimai buvo geruose ryšiuose su Kauno Vilijampolės „Daktarais“. Žaliųjų ir valstiečių frakcijoje, Aurelijaus Verygos padėjėja dirba Rūta Zabielienė, kuri yra geruose ryšiuose su Henriko Daktaro anūko seneliu Doruliu Žvirbliu, dažnai su juo bendrauja. Dorulio Žvirblio sūnus yra vedęs vyriausiąją H. Daktaro dukrą. Ar jums žinomi šitie ryšiai?

Ar veterinarijos gydytojui ir veterinarinės įrangos vadybininkui užtenka kompetencijos dirbti Migracijos komisijoje? Kokį turite pasirengimą taikyti ir analizuoti įstatymus, reglamentuojančius jūsų atstovaujamus komitetus? 

Ar „tyliausio Seimo nario“ titulas gali reikšti, jog, baigęs veterinarijos mokslus, jūs galimai neturite oratorinio, iškalbos meno paruošimo? Kaip ruošiatės užpildyti šias išsilavinimo spragas: juk dalyvaujate ir patriotiniuose renginiuose, kaip valstybės gynybos reikalų ir šaulių rėmėjas?——–

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));