Kauno mafija bus nemirtinga iki tol, kol žmonės nenustos pirkti Dargio knygas..

Dargis

Dargis

Kauno mafija bus nemirtinga iki tol, kol žmonės nustos pirkti Dargio knygas..

Dargis 

https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2018/03/13/news/agurkiniu-gaujos-istorija-narpliojes-rasytojas-ispejo-kauno-mafija-nesunaikinta-5135039/comments/

Teisininkė Kristina Sulikienė apie Dailiaus Dargio “pasakėčias”

Daugelis Dailiaus Dargio teiginių knygoje “Tikroji Daktarų istorija” absoliučiai prasilenkia su tikrove.

Pavyzdžiui, ten rašoma, kad Henrikas Daktaras neva turi dar vieną šeimą, ir dar kitų vaikų. Niekada negirdėjau apie tai, keista, kad H. Daktaras nepaduoda jo į teismą už šitas nesąmones.

Dar kažkodėl knygoje minimi “daškiniai” (kalbant apie “daktarinius”), tačiau jie niekaip nėra susiję.

Nors Dailius Dargis pretenduoja būti atradęs atsakymą, kas yra “Daktarai”, jis iš viso apie juos nieko nesusigaudo, nėra buvęs net “pilyje”, kur, kai dirbau su šiais klientais, būdavau dažnas svečias, ir manęs niekas ten nebijojo, nes , sakė, mes žinome, kad tu neilfitruota.

O D. Dargį Henytė yra pravijęs nuo savęs. Visos jo pasakaitės yra policijos “skazkės”.

O kad D. Dargis esą žino, dėl ko sušaudytas “Morka” (kovotojas Morkevičius) ir netgi žino, kad tai “Kauno mafijos darbas”, stipriau nusišnekėti neįmanoma.

Kovotojas Morkevičius pažinojo “Daktarų jaunimą”. Daktarų jaunimas buvo subūręs savarankišką “gangą”, kuris visiškai nesusijęs su Henriku Daktaru, nes elementariai, “dėdė” nelaimino “jaunimo” veiklos. Pabėgo į Bulgariją.

Daktarų jaunimas susibičiuliavo su Airijos mafija, o vėliau su ja sukonfliktavo.

Nepasidalino nei “prekėmis”, nei teritorija.

Airijoje vidury dienos buvo sušaudytas “Daktarų jaunimo” mafijos galva Želvys, su kuriuo Morkevičius buvo neblogi pažįstamio, gal net draugai.

Gali būti, jog Airijos “gengas” norėjo keršyti už kažką, jog jautėsi dar neatsiskaitę, kai sušaudė Želvį.

Morkevičius sušaudytas absoliučiai taip pat, kaip Dublino centre Želvys: net ginklas tas pats. Tai gali būti Airijos mafijos darbas, o smogikai – netgi iš Airijos išsivadavimo armijos. Morkevičių pakirto  vadinamoji “pūlia dūra”, nes netgi ne jį tą vakarą norėta sušaudyti.

Morkevičius tarėsi susitikti su Želvio pussesere, kurios mergautinė pavardė – Daktaraitė, ir kuri kiek man teko ištyrinėti, svajojo perimti visos Daktarų šeimos vairą. Tas galėjo nepatikti ne tik jos giminaitėms, bet ir užsienio “gangams”, todėl jie nusprendė veikti. Kodėl Daktaraitė iš šoninės giminystės linijos, sušaudytojo Želvio pusseserė, nutarė paskutiniu momentu neatvykti (o norėjo atsivežti ir 2 metų sūnelį, kuris pagal visus mafijos dėsnius yra “paveldėtojas” )- lieka neaišku. Gal kas perspėjo? Bet kodėl ji neperspėjo “Morkos”? 

Visų šitų faktų Dailius Dargis nežino, o ir jie jam yra neįdomūs, nes jis rašo pagal “oficialią versiją”. 

Kai sušaudė Remigijų Morkevičių – šaudyta po VSD Kauno valdybos langais. Komentarai nereikalingi. Gaila, kad kai Dievas dalino protą, aplenkė kai kuriuos pasakaičių kūrėjus. 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));