Kaukės ir karantinas reikalingi, nes kitaip A.Veryga nebegali seksualiai susijaudinti ? (pildoma)

du

du

Kaukės reikalingos, nes kitaip A.Veryga nebegali seksualiai susijaudinti ?

 

Aurimas Drižius

Vienas iš Lietuvos gydytojų „Laisvam laikraščiui“ pagaliau paaiškino, kodėl Sveikatos apsaugos ministras, pagal išsilavinimą psichiatras Aurelijus Veryga visus LR gyventojus išprievartavo nešioti kaukes gatvėse, nors ir puikiai supranta, kad tos kaukės nė kiek nepadeda nuo bet kokio viruso. Tuo labiau – nuo koronos viruso.

„Čia yra psichologinė problema, nes tam tikros kategorijos žmonės kitaip nebegali seksualiai susijaudinti, tik matydami, kaip jų beprotybei paklūsta žmonės, – sakė šis gydytojas, – todėl jiems labai malonu, kad tauta paklūsta, visi užsideda kaukes ir sėdi namuose uždaryti“. Tada iškrypėliai galvoja, kokias čia dar pramogas susigalvoti – gal paskelbti „komendanto valandas“, ir visus praeivius šaudyti gatvėse? Ar tam pasitelkti karo policiją?

Tiesa, tam, kad patikėtų, kad korona virusas – mirtinai pavojinga, ir kad galų gale jie galėtų realizuoti savo iškrypėliškas fantazijas, reikėjo daug pastangų. Pirmiausiai A.Verygos įsakymu buvo masiškai apribotas sveikatos paslaugų teikimas visoje Lietuvoje. Pvz., viena jauna moteris iš Ukmergės, pasijutusi blogai, išsikvietė greitąją pagalbą, tačiau tokios paslaugos, kaip greitoji medicininė pagalba, Ukmergėje jau nebėra, todėl „greitoji“ į Ukmergę atlėkė 170 km. per valandą greičiu iš Vilniaus. Tačiau vis tiek pavėlavo – moteris jau buvo mirusi.

https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-tv/is-vilniaus-greitoji-iskviesta-i-ukmerge-atvykusi-medike-nesulaike-asaru-35-metu-paciente-nesulaukusi-pagalbos-mire.d?id=85918327

Kitas, panašus atvejis, kai jaunas 37 metų amžiaus vyras Šiauliuose kreipėsi dėl plaučių uždegimo į polikliniką, tačiau jam buvo liepta „gydytis namuose“. Kai ėmė merdėti, išvežė į ligoninę, ir ten numarino. Tada jau minėtas garsus psichiatras Veryga dar kartą priminė, koks baisus yra korona virusas.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/12/02/news/pirmas-toks-atvejis-lietuvoje-nuo-covid-19-siauliuose-mire-gretutiniu-ligu-neturejes-30-39-metu-asmuo-17357830/

 

Pasak šio gydytojo, dabar visuomenė ant tiek prigąsdinta ir išdresiruota, kad kai nacių laikais galėtų nedvejodama pulti mušti gatvėje, pvz., žydus, ir uždaužytų juos pagaliais. „Lygiai taip pat tie patys Verygos kaukių būtinumų įsitikinę žmonės pagal jo komandą šoktų nuo skardžio, arba dar blogiau – jeigu jiems duotų šautuvus, – tai pagal Verygos komandą visi nusišautų, ar nušautų tuos, kurie vaikšto be kaukes“, – sakė šis gydytojas, kurio pavardės, žinoma, neatskleisime.

„Ta grupė žmonių tiesiog nebegali kitaip seksualiai pasitenkinti, kaip tik matydami, kaip žmonės paklūsta jų neadekvatiems nurodymams, – sakė šis gydytojas, – kodėl viduramžiais buvo tiek ištobulinti kankinimo aparatai – ne vien tam, kad kankinamas žmogus prisipažintų bet ką, tačiau ir todėl, kad juos kankinti liepė valdovai galėtų žiūrėdami seksualiai susijaudinti. Lygiai tas pats vyksta ir dabar – būtent tiek daug prikurta sekso filmų su kankinimo elementais – tie iškrypėliai nebegali kitaip susijaudinti.

Pasak jo, tokia „aristokratų“ arba „aukštuomenės“ agresija yra žinoma dar nuo viduramžių. „Kodėl viduramžiais vietos didikai liepdavo viešai kankinti žmones, arba liepdavo deginti vadinamas „raganas“ – jaunas moteris?, – klausė šis gydytojas, – todėl, kad jie kitaip jau nebesugebėdavo seksualiai susijaudinti. Jie pasiekdavo tokią būseną, kad susijaudindavo tik matydami kankinamus žmones“.

„Kodėl naciai grūsdavo žmones į konclagerius ir ten masiškai naikindavo?, – klausė jis, – dažnu atveju tik todėl, kad seksualiai pasitenkintų“.

furer

Situacija Lietuvoje niekaip nesiskiria nuo nacių Vokietijos – ten dėl visų blogybių buvo apkaltinti žydai, pas mus – virusai, kuriuos reikėjo specialiai „išsukti”. Gal fiureris irgi turėjo seksualinių problemų, sako, kad buvo gėjus, gal todėl ir nuvedė Vokietiją į pragarą?

 

Bet kuriuo atveju ši Lietuvos visuomenė yra taip „apdorota“, kad pagal iškrypėlių nurodymus dabar pultų daryti bet ką. Situacija primena nacių valdomą Vokietiją, kur naciai taip išdresiravo vokiečių tautą, kad pulti daužyti kaimynus žydus tapo gero tono ženklu.

Kokia tokio sumanymo prasme, ir kada pagaliau tie iškrypėliai pasitenkins, arba „nuleis“. Istorija moko, kad, kaip nacių atveju, tai baigsis tada, kai jie sudegins visą savo šalį ant beprotybės aukuro.

Bet kurioje normalioje demokratinėje valstybėje tokie, kaip Verygos, sąmoningai sugriovę visą sveikatos sistemą ir taip pražudę šimtus žmonių, jau seniai sėdėtų izoliatoriuje, o ne būtų „nepaprastos situacijos štabo vadovu“.

Daktaras psichiatras Vytautas Bartkevičius kalba apie tokias lytinio iškrypimo formas :

https://www.sveikaszmogus.lt/m/Psichines_ligos-4745-Parafilai_%E2%80%93_ligoniai_kuriuos_reikia_gydyti

• Seksualinis sadizmas. Asmuo patenkina periodiškas stiprias seksualiai jaudinančias fantazijas, dalyvaudamas realiuose aktuose, kur kitas asmuo psichologiškai ar fiziškai kankinamas, žeminimas. Toks elgesys dažniausiai pasireiškia pilnametystėje.
• Seksualinis mazochistas seksualiai pasitenkina, kai kitas asmens jį žemina, muša ar kitaip kankina. Dėl to gali atsirasti įvairių kūno sužalojimų, netgi ištikti mirtis.
Į šią klasifikaciją prievartavimas neįtrauktas, nes tai, anot mediko, yra daugiau agresijos išraiška, bet ne iškrypęs seksualinis elgesys. Žinoma, kai kurie prievartautojai parafilijos kriterijus atitikti gali (pvz., ekshibicionizmo arba pedofilijos, kartais seksualinio sadizmo). Pasaulinėje literatūroje yra aprašyta daugiau nei 50 parafilijų tipų. Anot specialisto, jos labiau paplitusios tarp vyrų (apie 99 proc. Europoje) nei tarp moterų.

Serga psichikos ligomis

Anot mediko, parafilijos dažnai susijusios su seksualiniu hiperaktyvumu, silpnesniais ar stipresniais psichologiniais ir psichiniais sutrikimais. Iš silpnesnių paminėtini tokie kaip kaltės jausmas, depresija, izoliacija, gėda, sutrikęs gebėjimas normaliems seksualiniams santykiams.
Stipresnieji psichikos sutrikimai tai psichikos ligos, kuriomis serga dauguma parafilų. Tai afektiniai sutrikimai, šizofrenija, demencijos ir kiti. Anot mediko, parafilija gali pasireikšti kartu su ribinio ar antisocialinio tipo asmenybės sutrikimais, protiniu atsilikimu, su temporalinės skilties epilepsija ar galvos smegenų trauma.
Kai kuriais atvejais parafilija yra antrinis sutrikimas, sukeltas psichozinių ligų ir praeina, kai psichozė sėkmingai pagydoma. Bet kartais parafilija yra nepriklausoma nuo psichozės ir ją gali tekti gydyti atskirai.
Seksualinis susijaudinimas priklauso nuo sudėtingos nervų sistemos, hormoninių ir genetinių veiksnių sąveikos, pasireiškiančios kultūriniame kontekste. Nors ir atlikta nemažai tyrimų, parafilijų atsiradimo priežastys vis dar neaiškios. Buvo nagrinėjami įvairūs psichologiniai, aplinkos, raidos, genetiniai ir organiniai veiksniai, bet nei viena iš šių teorijų parafilinio elgesio iki galo nepaaiškina. Išskyrus pedofilus – jų situacija šiek tiek aiškesnė, nes dalis jų (28–93 proc.) nurodo, kad buvo prievartaujami vaikystėje.

https://www.vle.lt/straipsnis/seksopatologija/

Seksualinių sutrikimų priežastys gali būti psichologinės (sukelia šeiminio gyvenimo problemos, partnerių nesutarimai, lytinių poreikių neatitikimas, stresas darbe, finansinei sunkumai ir kiti rūpesčiai, kurie slopina lytinį potraukį), fizinės (kyla dėl įvairių ligų, traumų ir kitų sveikatos sutrikimų; ūmios ligos, nėštumo ir gimdymo komplikacijos gali laikinai sumažinti lytinį potraukį), hormoninės (lemia hormoniniai pokyčiai, kylantys, pavyzdžiui, vartojant hormoninę kontracepciją ar po menopauzės), medicininės (susijusios su kai kurių vaistų vartojimu, pavyzdžiui, veikiančių centrinę nervų sistemą, hormonų veiklą ir kita). Seksualiniai sutrikimai kelia ypatingą diskomfortą, nukenčia gyvenimo kokybė, menkėja savigarba, atsiranda nevisavertiškumo kompleksas, nuolatinis nerimas, dėl to žmogus tampa uždaras, nervingas, kankina nemiga, mažėja darbingumas, jį vargina įkyrios mintys apie lytinį gyvenimą, kurio realizuoti neturi galimybės, vystosi vadinamoji lytinė neurastenija. Nesigydant gali išsivystyti impotencijafrigidiškumas. Lytinė norma yra lytinė elgsena, kuri sudaro sąlygas gerai fizinei, psichinei ir socialinei savijautai. Nenormaliais laikomi tokie lytiniai norai, nuostatos ir elgesys, kurie trikdo vidinę harmoniją, kenkia sveikatai arba socialiniams santykiams.

Facebook komentarai
});}(jQuery));