Kasiulevičiaus lūpomis kalba D.Grybauskaitė?

Arvydas Daunys

Kažkaip netikiu, jog tai Kasiulevičiaus mintys, toks įspūdis, jog už jo stovi ir į ausį sufleruoja G. Landsbergis, minty turėdamas vienintelį atitinkantį siūlomą apibrėžimą – karo ministrą – R. Karoblį.

Ta prasme kareivą iš didžiosios raidės, į šias pareigas įstatytą perėjusios į COVID-19 fondo valdytojas pareigas – ex prezidentės D. Grybauskaitės.

Kuri pati, savo ruožtu, kaip „Lietuvos Dalia” į savo pareigas pateko per G. Landsbergio senelį, vėliau pasirūpinusį ir anūku, perdavus jam paveldėjimo teise TS-LKD partiją, kad jis šiandien, pagal galimybes, galėtų kiršinti Lietuvą…

Kaip susijusi ši grupuotė (ne grupė), kokiais tampriais ir glaudžiais saitais – padėk Dieve Lietuvai – jei jie prastums savo sumanymą, kurį aiškiai įvardino Kasiulevičius (esą kovai su COVID-19), kuris taps įrankiu perimti realų valdymą de-facto ir de-jure.

Ir korona taps jiems karūna, jei mes visi pasiduosime jų varymui prieš dabartinę valdžią.

Norite tvirtos rankos? Konservatorių?

Pamiršote teisiamas motinas 2008-2009?

Atgaivinkite atmintį, susiraskite tų laikų medžiagą ir palyginkite:

– ši valdžia užėjus krizei rūpinasi kokiomis išmokomis apdalinti šeimas, dirbančiuosius, kaip paremti verslą – tiesa, daro klaidas, tą reikia pripažint, bet kas iš mūsų jų nedarytų esamomis sąlygomis?

Kas iš mūsų toks tobulas, kad patekęs į visišką chaosą – ne tik valstybės, bet ir visos Europos lygmenyje – sugebėtų išsaugoti šaltą protą, aiškų mąstymą ir surinkti atsakingus žmonės, išmanančius savo darbą? Na parodykit man tokį? Landsbergis?

Tai jis net bijo pats vadovauti savo partijos rinkimų kampanijai 😀 Ką jau kalbėt apie valstybę.

O dabar priminsiu konservatorių vyriausybę 2008-2009 – didinami mokesčiai, smaugiamas verslas, valstybė skolinasi už pasiutusius procentus (krizės sąlygomis), persekiojamos motinos, už esą neteisėtai pasididintas motinystės išmokas (jos mokėjo padidintas įmokas Sodrai), pakeltas PVM nuo 18 proc iki 21 (laikinai, jau beveik 12 metų).

Aš dabar nepateiksiu skaičių, kiek įmonių bankrutavo, kiek kas ko prarado. Tik noriu paminėti, kad lyginant su dabartine vyriausybe, anuometinė konservatorių vyriausybė elgėsi visiškai priešingai visuomenės atžvilgiu.

Kažkas gal to pasiilgo? Tai palaikykit Kasiulevičių. Nes jis dabar kalba ne apie viruso suvaldymą, o apie visuomenės pavergimą. Nuo virusologijos perėjo prie politikos. ir.. pastebėkime, sprendžiant pagal Patinka skaičių – niekas to net nepastebėjo.

Negi mes tokie akli visiškai?

Pasikartosiu – Dieve padėk Lietuvai. Niekad nesikreipiu į jį dėl tokių reikalų ir šiaip, stengiuosi netrukdyti D-vo savo smulkiais prašymais, bet dabar jau matau artėjančią vienokią arba kitokią atomazgą. ir vienu atveju ji gali tapti išsigelbėjimu Lietuvai (nežiūrint į COVID-19), kitu gi.. net išsigelbėjus nuo viruso – gali tapti jai pražūtimi.

Būkime atsakingi.. visomis prasmėmis. Ir..tikėkime ne apvaizda, o savo jėgomis. ir D-ve mums padėk.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));